Getir, 4 Ekim’de yine binlerce hayvanı doyuracak

Mama Gönder getir

Binin üzerinde ürünü, ortalama 10 dakikada kullanıcılara ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir, “Mama Gönder” sosyal sorumluluk kampanyasının dördüncüsünü gerçekleştiriyor.

HAYTAP desteğiyle hem barınaktaki hem de sokaktaki hayvanların karnının doyması hedeflenen projeyle Getir, ‘Sen sokak hayvanlarını doyur, biz barınakları doyuralım!’ diyor.

Uygulama, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında gerçekleştireceği sosyal sorumluluk kampanyasıyla 1-4 Ekim tarihleri arasında ‘Evcil Hayvan’ kategorisinden sipariş edilen her bir mama için barınaktaki bir hayvanın günlük mama ihtiyacını karşılayacak.

Uygulama kullanıcılarının sokaktaki minik dostları için aldığı her bir mamanın barınaktakinin de karnını doyuracağı kampanyada, daha çok hayvana ulaşmak için Hayvanları Koruma Günü’ne özel kedi ve köpek mamalarında ekstra yüzde 50 indirim uygulanacak.

Kampanya bitiminde uygulamanın kullanıcıları tarafından ‘Evcil Hayvan’ kategorisinden alınan mama sayısı kadar hayvanın bir günlük maması, Getir tarafından bu yıl da HAYTAP tarafından belirlenecek ihtiyaç sahibi hayvan bakım evlerine ulaştırılacak.

100 bin kişi barınaklara mama ‘ Getir ’ dedi

Mama Gönder” projesiyle geçtiğimiz yıl 100 bin kişiye ulaşan uygulama; üç yılda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde mama ihtiyacı olan hayvan bakımevlerine toplam 40 ton mama bağışladı.

Microsoft Türkiye ‘de üst düzey atama