Ghost of Tsushima, John Wick’in Yönetmeni Tarafından Beyaz Perdeye Uyarlanıyor


Ghost of Tsushima, PS4 için çıktığı tarihten itibaren oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Tabi bu durum oyunun satış rakamlarına yansıdı. Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan bir iddia olan Ghost of Tsushima sinemaya uyarlanması Sony tarafından yapılan açıklama ile kesinleşti. İşte detaylar.

Geçtiğimiz temmuz ayında PS4 için çıkan Ghost of Tsushima çıktığı tarihten itibaren büyük ilgi gördü. Ayrıca PS4 için özel olarak çıkan oyun birçok rekora imza attı. Oyun hem grafikleriyle hem de hikayesi ile oyun severlerin gönlünde taht kurdu. Oyun çıktığı tarihten bugüne kadar 6.5 milyondan fazla sattı. Aynı zamanda PS4 özel oyunları arasında en sevilenler arasında erini almış durumda.

Şimdi de PS4 için özel olarak çıkan oyun yepyeni bir maceraya atılıyor. Oyun şimdi de beyaz perdede karşımıza çıkacak. Ghost of Tsushima bir çoğumuzu hikayesi ile adeta bizleri bir film izliyormuşçasına etkilemişti. Sony tarafından doğrulan haberde oyunun filmini Sucker Punch Productions ve Sony Pictures ortaklığında izleyiciye ulaşacak.

Ghost of Tsushima emin ellerde

Ayrıca filmin yönetmeni de belli oldu. John Wick serinin başarılı ve sevilen yönetmeni Chad Stahelski yönetmen koltuğunda oturacak. John Wick’in başarılı aksiyon sahnelerini ile akıllara kazanan başarılı yönetmen bu başarısını umarım ki Ghost of Tsushima’da devam eder.

Ghost of tsushima

Ghost of Tsushima yönetmeni Nate Fox ise yeni film duyurusuyla ilgili,”Oyunumuzun yeni bir medya türüne aktarılacak olması çok heyecan verici, bu durumun getireceği olanaklar için meraklıyız. Jin Sakai’yi beyaz ekranda izleyecek olmamız düşüncesi bile muhteşem bir duygu. Jin’in ayrıca emin ellerde olduğuna inanıyorum. Chad Stahelski, John Wick ile çok özel bir iş yaratmıştı. Jin’in bıçak gibi keskin katana dövüşlerinin gerilimini hayata geçirebilecek biri varsa o da Chad Stahelski’dir.” ifadelerine yer verdi.

Son zamanlar birçok PS özel oyunu film ya da dizi olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation Productions, Uncharted film ve Last of Us‘ın dizisinin üzerinde çalışıyor.

Sizce PlayStation Productions, yaptığı dizi ve filmler ile bir başarı elde edecek mi?

İlgili Haberler

>>Google Asistan Bellek Özelliği İle Geliyor: Her şey Kayıt Altına Girecek