Google Pixel Watch Uzun Süren Bekleyişin Ardından Geliyor!

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch tanıtım videosu yayınlandı. İşte uzun sürerdir birçok aksaklık ile mücadele eden yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Google’ın giyilebilir teknoloji tarafında konuşulan şirketler arasında yer aldığını biliyoruz. Öyle ki, söz konusu Pixel serisine ait akıllı saatler, bir hayli ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Google Pixel Watch modeli hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Hatta sızdırılan bütün özelliklerin, kullanıcıları heyecanlandıracak düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım detayları ile de mest eden model, uzun süredir bekleniyordu. Fakat sonunda yeni cihaz hakkında, sevenleri de pek de memnun etmeyecek bir gelişme yaşanmıştı. Pek çok aksaklık yüzünden tanıtımı sürekli ertelenen Google’ın akıllı saat modelinin resmî tanıtım videosu sonunda yayınlandı. İşte ülkemizde de satışa sunulacağına dair söylentiler olan yeni akıllı saat modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Google Pixel Watch Uzun Süren Bekleyişin Ardından Geliyor!

Google tarafından yayınlanan videoyu incelediğimizde, sevenlerinin uzun süredir beklediği akıllı saat modeli hakkında akıllarda kalan soru işaretleri yok oluyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Google tarafından duyurulan model hakkında bazı bilgilere sahiptik. Fakat ortaya çıkan aksaklıklar yeni modelin tanıtılmasını engellemişti. Artık yeni modelin piyasaya sürülmesinde herhangi bir aksaklık kalmadığını söyleyebiliriz.

Dairesel bir görünüme sahip olan Pixel Watch modelinin, kavisli ekran yapısıyla da bir hayli şık durduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kadran tasarımının yanı sıra kordon yapısına da baktığımızda hem kadın hem de erkek kullanımına uygun bir akıllı saat olduğunu söylemek mümkün. Renk seçenekleri konusunda da zengin renk yelpazesi ile geleceğini de görmekteyiz. Özellikle tanıtım videosunda karşımıza çıkan beyaz ve siyah renk seçeneklerini değerlendirdiğimizde, özellikle cihazın ekranının öne çıkartan bir renk olduğunu ve ilgi gören bir model olacağını söyleyebiliriz.

6 Ekim tarihinde tanıtılacak olan model hakkında kısıtlı bilgiye sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü tanıtım videosunu incelediğimizde, Pixel Watch modelinin çerçeve inceliğine dair ne yazık ki fikir sahibi olamıyoruz. Önümüzdeki haftalarda söz konusu lansman gerçekleştiğinde yeni modelin sunduğu özellikler dahil tüm bilgiler ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Pro ve iPhone 13 Pro Kamera Karşılaştırması!