Google Play Store’da En Çok İndirilen Uygulama

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, başarılarına mobil platformda da devam ediyor. sahibinden.com Android uygulamasının 2.0 versiyonu, 24 günde 1 milyonun üstünde indirilerek Google Play Store’da tüm uygulamalar arasında birinci sıraya yerleşti.  

sahibinden.com’un yeni Android uygulaması, ilan verme ve düzenleme özelliği, kullanıcı dostu tasarımı, tablet uyumluluğu, kolaylaştırılmış ilan arama ve izleme seçeneği ile dikkat çekiyor.

Nexus-44

sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer konuyla ilgili yaptığı açıklamada mobil dünyada yakaladıkları başarıdan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Biçer, “Aylık 4,9 milyon mobil site ziyaretçisi ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasında yer alıyoruz. Mobil uygulamalarımızda Haziran 2014 itibarıyla aylık aktif kullanıcı sayımız Android’de 1,3 milyon ve iOS’te 900 bine ulaştı. Bugüne kadar bu alanda kazandığımız ödüller de başarımızın somut bir göstergesi. Yenilediğimiz Android uygulamamız kullanıcılarımıza önemli bir kullanım rahatlığı sunuyor. Her zaman yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen bir şirket olarak, kullanıcılarımıza ulaşmaya devam edeceğiz” dedi. 

Türk Telekom Yılın 2. Çeyreğini Başarı İle Tamamladı