Güçlü Bir Kablosuz Kulaklık mı Arıyorsunuz? OnePlus Buds Pro 3!

OnePlus şirketi 2024 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. PhoneArena sitesinde yer verilen bilgiler, Çinli teknoloji şirketinin yeni kablosuz kulaklık modeli OnePlus Buds Pro 3’ü satışa sunmaya hazırlandığı yönünde. Peki bu ürünün ne gibi özellikleri var? İsterseniz detaylara birlikte göz atalım…

OnePlus, kısa süre önce yeni akıllı telefonu OnePlus 12’yi Çin’de görücüye çıkarmıştı. Yine bu sıralar OnePlus 12R model akıllı telefonunu da global olarak satışa sunma düşüncesinde. Peki hepsi bu mu, tabii ki hayır. Şirket, bir de gelişmiş gerçek kablosuz kulaklık hazırlıyor. OnePlus Buds Pro 3, 4 Ocak 2024 itibarıyla Çin’de satışa sunulacak. Ürünün diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı ise henüz belli değil.

Güçlü Bir Kablosuz Kulaklık mı Arıyorsunuz? OnePlus Buds Pro 3!

OnePlus Buds Pro 3’ün özellikleri neler?

Aslında şu an elimizde çok fazla detay yok…

Ürünün “amiral gemisi kulaklık” olarak hazırlandığını belirtelim. Yani hem konfor hem de ses kalitesi tarafında iddialı olduğu düşünülüyor. Hem derin bass hem de ANC, yani aktif gürültü engelleme teknolojisi sayesinde hem müzik dinleme hem de telefon aramaları tarafında iddialı performanslar sunması bekleniyor.

OnePlus Buds Pro 3 için uzay grisi ve deniz mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği var. Uzay girisi standart olsa da, deniz mavisi seçeneği “farklılık arayan kullanıcılar için” ideal bir çözüm olabilir.

Ürün, ANC’nin yanında Google Fast Pair ve dual connectivity gibi özelliklere de sahip. Böylece cihazı saniyeler içinde telefon ya da tabletlerinizle eşleştirebilecek, aynı anda birden fazla cihaza bağlantılı olarak kullanabileceksiniz.

Söylenti boyutunda olan iki detayı da paylaşmak gerekirse…

OnePlus Buds Pro 3, 3D spatial audio, yani uzaysal ses desteği sunabilir. Böylece dinlediğiniz ses adeta sizi sarabilir ve çok etkileyici deneyimler yaşayabilirsiniz. Cihazın tek şarj ile (kutu şarjı da dahil) 44 saate varan pil ömrü sunması bekleniyor.

Tekrar etmek gerekirse, bu ürün şu an Çinli kullanıcılar için ön siparişte bulunuyor ve 4 Ocak itibarıyla piyasada olacak. Diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Microsoft CoPilot ile Tasarım Nasıl Yapılır? Adım Adım