Gülben Kovanlık Argeşo Cisco İş Ortaklarından Sorumlu Pazarlama Müdürü Olarak Atandı

Gülben Kovanlık Argeşo Cisco İş Ortaklarından Sorumlu Pazarlama Müdürü Olarak Atandı

PAYLAŞ

Gülben Kovanlık Argeşo  İş Ortaklarından Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak  bölgede bulunan 12 ülkenin (Suudi Arabistan, BAE, Katar, Türkiye, Bahreyn, Kuveyt, Ürdün, Lübnan, Filistin, Irak, Pakistan, Afganistan) hedefleri doğrultusunda tüm pazarlama faaliyetlerini planlama ve yürütme görevini üstlendi.

2000 yılında Cisco’ya katılan Gülben Kovanlık Argeşo, 16 yıldan uzun bir süredir Satış ve Pazarlama organizasyonunda farklı görevler yürüttü. Kamu sektöründe Global Sanal Satış Müşteri Yöneticisi. Ve Türkiye Global Sanal Satış Yöneticiliğinden sonra İş Ortaklarından Sorumlu Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini gerçekleştirmiş. Son iki yıldır da Türkiye’nin yanı sıra Lübnan, Ürdün, Filistin, Irak’ı sorumluluk alanına katmıştır. Kovanlık 2016 yılında EMEAR Marketing Excellence ödülüne layık görülmüştür.

Cisco Hakkında

Cisco (NASDAQ: CSCO) daha önce bağlı olmayanı internete bağladığınızda muhteşem şeyler olabileceğini. İspat ederek şirketlerin yarının fırsatlarını yakalamasını sağlayan BT’nin dünya lideridir.gulben-kovanlik-argesocisco


CEVAP VER