Huawei HarmonyOS 4 beta’ya nasıl kayıt olunur? [Adım Adım]

4 Ağustos’ta Huawei, HarmonyOS 4 işletim sistemini piyasaya sürdü ve bir beta testi duyurdu, kullanıcılar hemen kaydolabilir ve indirebilir. Burada sizinle basit bir prosedürle HarmonyOS 4 beta’ya girmenin yolunu paylaşacağız.

Başlamadan önce, Huawei bu beta sürümünü yalnızca Çin cihazları için duyurdu ve uygun modellerin tam listesi burada bulunabilir. HarmonyOS 4 genel betacihazları aygıt yazılımını hemen getirebilir. Kapalı beta katılımcıları, başvurunun şirket tarafından onaylanmasını beklemek zorunda kalacak.

HarmonyOS 4 beta’ya kaydolmak için talimatlara geçelim.

“My Huawei” uygulamasını açın veya AppGallery’den indirin (muhtemelen yüklüdür).

En iyi hizmetler bölümüne gidin ve ardından “Güncelle” simgesine dokunun. Uygulama, beta ekranına yönlendirecek ve ardından “BETA” düğmesine dokunacaksınız.

Şartlar ve koşullar onay kutusunu kabul edin, ardından alttaki kayıt düğmesine dokunun. Kaydolduktan sonra, uygulama bir onay mesajı isteyecek ve ardından yazılım güncelleme ayarlarını açacak olan düğmeye dokunmanız gerekecek.

Sistem, kayıtlı cihazınız için en son genel veya kapalı beta HarmonyOS 4 yazılım paketini getirecektir. Bu güncellemeyi indirmek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine ve ardından ekrandaki yönergelere basabilirsiniz.

Huawei HarmonyOS 4 Önemli notlar:

Bu güncellemeyi indirmeden önce, lütfen önemli dosyaların veya fotoğrafların bir yedeğini buluta veya çevrimdışı depolamaya alın. Bu bir deneme derlemesidir ve verilerinizin herhangi birini silebilir. Bu nedenle, temel dosyalarınızı yedeklemeniz önerilir.

Güncelleme paketi, akıllı telefonunuzda yazılım yüklendikten sonra silinecek olan en az 8 GB depolama alanına ihtiyaç duyar. HarmonyOS 4’ü indirmeden önce ve indirdikten sonra, uyumluluk sorunlarını azaltmak için AppGallery’den yeni uygulama sürümlerini indirebilirsiniz.

Geliştiricilerin, genel kullanıma sunulmadan önce yazılımı iyileştirmelerine yardımcı olmak için bildirebileceğiniz bazı hatalar olabilir. Aşağıda bağlantısı verilen HarmonyOS 4 özellikleri arşivimizi de kontrol edebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Huawei Ücretsiz HarmonyOS 4 Duvar Kağıtlarını İndirin