Hellbound: Ölüm Saatinizi Bilmek İster Miydiniz? İşte Squid Game’i Yıkan Dizi!

Hellbound, Netflix’in dünya çapında yeni bir numarası olarak görücüye çıktı! Güney Kore menşeli dizi, fantastik detayları ve heyecanlı yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Hellbound, son günlerde tüm dünyada cehennem fırtınası estiriyor desek yeridir. Dizi, ülkemizde de kısa sürede çok popüler hale geldi.

Farkında mısınız, son dönemde Güney Kore menşeli pek çok diziyle karşılaşır olduk ve bu dizilere büyük ilgi gösteriliyor.

Bundan birkaç ay önce, Squid Game çıkagelmiş ve kısa sürede zirveye yerleşmişti. Hayattan pek beklentisi kalmamış yüzlerce kişi, ölümcül oyunlara katılıyor ve hayatta kalan son kişi olup büyük ödülü kazanabilmek için mücadele veriyordu.

Squid Game, ilk 8 günlük dilim sonucunda tüm dünyada bir numara olmuş ve Netlix’in tüm zamanlarda en popüler markası unvanını almıştı. Şimdilerde ikinci sezon için çalışmalar sürüyor. Tabii bir yandan başka markalar da geliyor. Tıpkı Hellbound gibi.

Hellbound, Güney Kore menşeli bir başka dizi ve Netflix’te yayımlanır yayımlanmaz, 24 saatte bir numaraya sıçradı ve Squid Game’i tahtından indirdi. Yine de, Squid Game’in hâlâ en çok izlenenler listesinde üçüncü sırada bulunduğunu belirtelim.

HellBound: Ölüm Saatinizi Bilmek İster Miydiniz? İşte Squid Game'i Yıkan Dizi!

Öleceğiniz günü ve saati bilmek ister miydiniz?

Hellbound hakkında spoiler vermeden biraz bahsetmemiz gerekirse, farklı bir boyuttan gelen yaratıklar, kötü bir yaşam sürmüş olan insanları cezalandırmaya ve cehenneme götürmeye geliyorlar. Bunu yapmadan önce de, o kişilerin hangi gün ve hangi saatte öleceklerini haber veriyorlar. Bu, gerçekten de gergin bir bekleyiş oluşturuyor. Tabii çok daha fazla detayı, diziyi izleyerek öğrenmeniz daha güzel olacaktır.

Yeon Sang-ho tarafından yönetilen dizi, ilk olarak 19 Kasım 2021 itibarıyla Netflix’te yayımlanmaya başladı. Türkçe dublaj seçeneği de bulunan dizi, şu an için tek sezon ve toplamda 6 bölümden oluşuyor.

İlk üç gününde yaklaşık 44 milyon izlenme rakamına erişen dizi, muhtemelen seri halini alacak ve 2. sezonu da gelecektir. Tabii şu an 2. sezon hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. Yine de, 2. sezonun en erken olarak 2023 yılında bizlerle olması muhtemel. Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz.

> Realme GT 2 Pro dudak uçuklatan puanı ile ortaya çıktı!