Hepsiburada Yenilikçi Kargo Hizmeti Tanıtıldı: Ürünler Dolaptan Alınacak

Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti

Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti uzun bekleyişten sonra sonunda tanıtıldı. Özellikle de kargonuzu dolaptan almak büyük avantaj sunacak.

Türkiye’de önemli bir konuma sahip olan Hepsiburada platformu, özellikle pandemiden sonra fazlaca rağbet görmeye başladı. Bu yoğun talep beraberinde çok fazla kişinin yeni ürün ve hizmet talebiyle sonuçlandı. Hem müşterilerin hem de satıcıların beklentilerini karşılamak isteyen şirket, yeni hizmetini herkesle paylaştı.

Pandemi sürecinde temassız alışveriş çok ayrı bir yere sahip oldu. Özellikle de bazı kargo şirketleri, temassız kargo vurgusunda bulundu. Bu durum, hem sağlık açısından hem de temas bakımından önemli avantajlar sundu. Hepsiburada platformu ise işi daha ileri noktaya taşıma kararı aldı. Bundan sonraki teslimatlar ilginç bir şekilde, dolaplar aracılığıyla yapılacak.

Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti bakın nasıl verilecek?

Bu yeni teslimat sistemi Türkiye’de ilk defa denenecek. İşin açıkçası kimse nasıl bir sonuç alınacağını da pek bilmiyor. Ancak sistem olarak sunmak istedikleri oldukça hoş diyebiliriz. Easy Point Express kargo teslimat dolapları üzerinden yapılacak kargo alışverişi son derece pratik olacak.

Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti

İstanbul’daki Beşiktaş, Moda, Kadıköy, Taksim, Şişhane bölgelerinde başlayacak pilot uygulamalarından hemen sonra yavaş yavaş Tüm Türkiye’ye yaygınlaşacak. Bunun nedeni ise henüz neler olacağının pek kestirilememesi. Bu yeni kargo hizmet türünün neler sunacağına madde madde bakalım.

  • Kargonuzun kaybolması gibi durumların önüne geçilecek.
  • Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti ile birlikte kargonuz size ulaştırılırken yaşanabilecek kırılma veya diğer durumların önüne geçilecek.
  • Teslimat yapılacak olan noktaların sayısı artırılarak Türkiye geneline yaygınlaştırılacak.
  • Hiçkimseyle temasınız olmadan alışveriş yapabileceksiniz.

Tüm bunlar kullanıcıları bu tür servislere yönlendirecektir. Hepsiburada üzerinden alışveriş yaparken, “Teslimat noktasına gönder” seçeneği üzerinden Easy Point Express kargo teslimat dolapları hizmetini seçebilirsiniz.

Hepsiburada yenilikçi kargo hizmeti her ne kadar olumlu yönleri olsa bile bazı olumsuzluklara da neden olabilir. Henüz çok yeni bir sistem olduğu için kimse nasıl yapması gerektiğine hakim değil. Ayrıca kargo hizmeti alan kişilerin kaybolma veya diğer durumlarda kimlere ulaşılacağı da pek netleşmedi. Sizce bu yeni sistem tutar mı?

İlgili Haberler:

>> İnternetten Alışveriş Yapanlar Bu Ücreti Geri Alabilir

>> Amazon Prime Türkiye topraklarında! Hem de aylık 7.90 TL!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here