Honor 60 serisi kanlı canlı görüntülendi: Tasarım harikası!

Honor 60

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Honor 60 serisi modelleri kanlı canlı görüntülendi. İşte yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan Honor yeni bir modeli üzerinde çalışıyor. İlk olarak tasarım detayları belli olan modelin henüz ortaya çıkan, sızdırılan herhangi bir teknik özelliği bulunmuyor. Üst segment olarak karşımıza çıkacak olan model, önümüzdeki aylarda ülkemizde satışa çıkabilir. Çünkü bazı kaynaklar tarafından söz konusu modelin ülkemizde de satılacağına dair söylentiler mevcut. Fakat henüz ortada bir kesinliğin söz konusu olmadığını da belirtelim. Honor 60 serisinin geçtiğimiz haftalarda teaser videosu paylaşılmıştı. Sonunda yeni model kanlı canlı görüntülendi. Serinin Honor 60 ve Pro modelinin tasarım detaylarının net bir şekilde belli olduğu görsellerin yanı sıra, bazı ortaya çıkan teknik özellikler de mevcut. İşte yeni modeller hakkında tüm detaylar.

Honor 60 serisi kanlı canlı görüntülendi: Tasarım harikası!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde ikili kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra cihazın kameralarının diğer akıllı telefonlardan biraz daha büyük bir yapıya sahip olduğu da görülüyor. Aynı zamanda serinin Honor 60 ve Pro modelinin görsellerini incelediğimizde ise, farklı bir görünüme sahip olan iki cihazın olduğunu görmekteyiz.

Honor 60

Teknik özellik olarak hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak iki modelin, tasarım anlamında birbirinden farklı detaylarının bulunduğunu belirtelim. Pro modeli, diğer modelden daha uzun bir yapıya sahip olacak. Aynı zamanda biraz daha uzun olduğu da görülüyor. Aynı zamanda iki modelde de delikli ekran tasarımı bulunuyor.

Honor 60

Cihaz hakkında herhangi bir teknik özelliğin paylaşılmadığını sizlere belirtmiştik. Fakat serinin önceki modeli Honor 50’nin özelliklerini incelediğimizde, söz konusu modelde, 108 MP çözünürlüğünde bir kameranın karşımıza çıktığını görmekteyiz. Bu yüzden yeni modelin de kamera alanında beklentinin üstünde kalacak bir performans sergilemesi düşünülüyor. Honor 50 modelinde 120 Hz tazeleme oranına sahip OLED bir panel bulunuyordu. Muhtemelen serinin sonraki modeli Honor 60 modelinde de OLED bir panel karşımıza çıkacak.

İlgili Haberler

>> Tinder, Hot Or Not ve OkCupid Gibi Flört Uygulamalarına Para Vermek Mantıklı Mı?

>> Apple Akıllı Gözlük İçin Heyecan Verici Bilgiler Geldi. İşte İlk Tarih