Honor 80 Serisi Görüntülendi! İşte Özellikler!

Yeni Honor 80 serisinin resmi olarak yarın görücüye çıkması bekleniyor. Resmi çıkışa saatler kala, telefonların fotoğrafları internette yayınlandı bile. İşte detaylar.

Honor 80 serisi, yarın itibarıyla resmen çıkış yapıyor. Bu aile; Honor 80, 80 SE ve 80 Pro olmak üzere üç üyeden oluşuyor. Böylelikle kullanıcılar, isterlerse en uygun fiyatlı modeli, isterlerse standart modeli, isterlerse de en büyük ekranlı modeli tercih edebilecek

Peki Honor 80 serisiyle neler sunuluyor?

Öncelikle üç ürünün de yanlardan yumuşatılmış hatlara, renkli ve parlak arka yüzeylere sahip olduğunu belirtelim. Fotoğraflardan da yola çıkacak olursak, arka taraftaki çoklu kamera sistemleri de fazlasıyla dikkat çekici. Tabii dahası da var…

Honor 80 SE, serinin başlangıç seviyede, ekonomik fiyatlı üyesi olarak gösteriliyor. Yine de bu, aklınıza düşük özelliklere sahip bir telefon profilini getirmesin. Zira ürün, 6.67 inç değerde kavisli ekranla geliyor. Amoled teknolojisinin kullanıldığı bu ekranda, FHD+ çözünürlük ve 120Hz ekran tazeleme değeri gibi dikkate değer detaylar var.

Ürünün ana kamerası 64MP, selfie kamerası ise 32MP değerde. Pil tarafında 4600mAh değerinden, hızlı şarj tarafında da 66w kablolu şarj teknolojisinden söz ediliyor. Ürünün 12GB RAM ve 256GB dahili depolama özellikleriyle gelmesi bekleniyor. Çipset tarafında da MediaTek’in Dimensity 1080’inden söz ediliyor. Bu, oyunlarda yüksek performans sunmayı hedefleyen ve 5G bağlantı teknolojisini sunan güncel bir çipset.

Honor 80 modeli ise, az evvel saydığımız detayların büyük kısmına sahip. Çipset tarafında ise, Qualcomm’un orta seviyeye yönelik hazırladığı Snapdragon 782G çözümünün kullanılması bekleniyor.

Tabii daha büyük ekran beklentisinde olanlar için de Pro modeli ön plana çıkıyor. Telefonun ana kamerasının 200MP değerde olması, ön tarafta da dual kamera sisteminin konumlandırılması bekleniyor. Böylece ön kamerayla da geniş açılı fotoğraflar ve videolar çekilebilecek. Ekran boyutu ve pil kapasitesi gibi özellikleri ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan bu üründe amiral gemisi bir çipset olan Snapdragon 8+ Gen 1’in kullanılacağı söyleniyor. Bu da uzun süreler yüksek performansla bu telefonun kullanılmasını sağlayacaktır. Haliyle bu model, serideki en pahalı model olacaktır.

Honor 80 Serisi Görüntülendi! İşte Özellikler!

Honor 80 Serisi Görüntülendi! İşte Özellikler!

İlgili Haberler

>> Trump’tan Twitter Açıklaması Geldi!