Honor Uzaya Telefon Gönderdi! İşte Kalan Pil Seviyesi

Uzaya giden bir telefona sahip olmak ister misiniz? Evet, bunu gerçekleştiren telefonlardan bir tanesi de Honor Magic6 Pro oldu. Ürün, MWC 2024 itibarıyla görücüye çıkacak ama öncesinde kısa bir uzay seyahati gerçekleştirdi. Hatta bu seyahate dair bir video da var.

Honor, son dönemin en dikkat çekici telefon reklamlarından bir tanesine imza attı desek yeridir. Zira Çinli firma, yeni ürünlerinden Magic6 Pro’yu uzaya gönderdi. Cihaz, %100 pil doluluk oranıyla yola çıktı ve dünyaya geri döndüğünde, ürünün hâlâ %86’lık şarj değerine sahip olduğu görüldü. Tabii bu anlar kayıt altına alındı ve özet bir video ile teknoloji severlerin beğenisine sunuldu. Hemen aşağıdaki pencere aracılığıyla izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

2. nesil silikon karbon bataryaya sahip olduğu bildirilen cihaz, bu sayede değişken ve zorlu hava şartlarında dahi sorunsuz çalışabiliyor.

Evet, bir telefonun yaklaşık 5 kilometre yüksekliğe çıktığını, değişken hava şartlarında çalışmayı sürdürdüğünü ve saatlerce havada kaldıktan sonra sorunsuz bir şekilde yer yüzüne döndüğünü düşünün. Honor’ın yeni telefonlarından Magic6 Pro, tam da böyle bir telefon işte.

Uzay yolcusu Honor Magic6 Pro, hem pil performansı hem de dayanıklılık tarafında iddialı

3 saat boyunca hava yolculuğu gerçekleştiren cihaz, -18 derece soğukta dahi sorunsuz çalışmayı başarabildi. Aslında bu tip bir sıcaklık telefonunda bir elektronik cihazın stabil çalışması çok zordur. Zaten Honor da bu noktaya dikkat çekerek ürününe ne kadar güvendiğini göstermek istemiş.

Honor Uzaya Telefon Gönderdi! İşte Kalan Pil Seviyesi

%100 pil seviyesiyle yolculuğa başlayan Magic6 Pro, dünyaya döndüğünde hâlâ %86’lık pil seviyesine sahip olduğunu gösterdi. Daha etkileyici detaylar da çıkar mı henüz bilmiyoruz ama yakın zamanda Barselona’da gerçekleştirilecek olan MWC etkinliğinde bu cihaza dair daha fazla detaydan bahsedilmesi muhtemel.

PhoneArena’daki bilgilere göre Honor, yeni Magic 6 ve Magic 6 Pro telefonlarını MWC 2024’te tanıtacak. Ürünlerin tanıtımından kısa süre sonra da satışta olması bekleniyor. Ne yazık ki henüz teknik detaylar, net tarihler ve fiyat bilgileri paylaşılmadı.

Cihazların 620 ile 800 dolar civarı fiyat etiketleriyle satışa sunulması muhtemel.

İlgili Haberler

>> Son Nokia Telefon Bu Olabilir: Nokia G22! Evet, Başka Olmayacak!