HP’den Hibrit Çalışma Ortamları İçin Yeni Çözümler!

HP iş ortaklarının katılımı ile düzenlediği yıllık tanıtım etkinliği HP Amplify Executive Forum’da yeni ticari bilgisayarlar, ekran, web yayın kamerası ve geliştirilmiş hizmetlerini duyurdu.

2023’te çalışanların neredeyse yarısı diledikleri yerden çalışma konusunda bir miktar esnekliğe sahip olmaya devam ediyor. Bu durum sanal ortamda bir arada çalışanların, kişisel bağlantılar kurmalarını ve işlerine anlamlı katkılar yapmalarını sağlayacak doğru teknolojilere sahip olmalarını kritik hale getiriyor. HP, tam anlamıyla kapsamlı bir iş deneyimi sunmak için doğru araçları sağlama taahhüdünü sürdürüyor.

Şirketin bu amaçla tanıttığı yeni bilgisayarlar arasında, iş için hibrit kullanıma hazır dönüştürülebilir bilgisayar olan HP Dragonfly Folio G3 ile çift video yayını ve kamera değiştirme desteğiyle kullanıcılara stüdyo benzeri bir deneyim sunan, yaratıcı bir güç merkezi olan HP 34” Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar yer alıyor.

Tanıtımı yapılan yeni HP Z32k G3 4K USB-C Ekran ise benzeri görülmemiş düzeyde ayrıntı sağlarken yeni HP 965 4K Web Yayın Kamerası kristal netliğinde videolar sunuyor. Tüm bu yeni ürünlerin yanı sıra HP Proactive Insights’ta yapılan geliştirmeler ise bilişim teknolojilerinin HP analizlerinin gücü sayesinde çalışanların cihaz deneyimlerini optimize etmelerini sağlıyor.

HP Dragonfly Folio G3, dizüstü bilgisayarın üretkenliğini bir tabletin rahatlığıyla birleştiriyor

HP Dragonfly Folio G3, dizüstü bilgisayardan tablete sorunsuz bir şekilde geçiş yapılabilen, ileriye doğru çekilebilen bir tasarıma sahip. Bu sayede birlikte çalışmayı düşünenler için akıllarına her geldiklerinde fikirlerini geliştirmelerine, kaydetmelerine ve paylaşmalarına yardımcı oluyor.

Her yerden çalışırken gerçek üretkenliği sağlamak için dizüstü bilgisayar üretkenliğini bir tabletin rahatlığıyla tek bir aygıtta bir araya getiren HP Dragonfly Folio G3, HP Dragonfly Folio Pen ile doğal ve akıllı bir yazma deneyi sunarak beyin fırtınalarında fikirlerin geliştirilmesi için kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatıyor.

HP Presence tarafından geliştirilen HP Dragonfly Folio G3, daha üretken ve ilgi çekici video konferans deneyimleri için birlikte çalışmayı mümkün kılan özellikleri de sunuyor. 8MP kamera, kullanıcıların doğal bir şekilde görünmesini sağlarken 100 derecelik görüş alanı yan yana birlikte çalışılan başka bir ekip arkadaşının ekrana dahil olmasını kolaylaştırıyor. Intel vPro® tarafından desteklenen 12. Nesil Intel Core işlemcilere sahip HP Dragonfly Folio G3, yüksek kaynak kullanan projelerin ve zorlu iş uygulamalarının kolaylıkla üstesinden geliyor. Ayrıca bu cihazda, arttırılmış performans için 32 GB’a kadar LPDDR5 yükseltilmiş bellek ve 2 TB’a kadar depolama da bulunuyor.

HP'den Hibrit Çalışma Ortamları İçin Yeni Çözümler!

HP 34″ Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar ile oluşturun, kaydedin ve paylaşın

Bugün son kullanıcıların yüzde 75’i, başarılı işler çıkarmak için video kalitesinin önemli olduğuna inanıyor. Güçlü ve kullanımı kolay teknolojiyi etkileyici bir tasarımla birleştiren yeni HP 34” Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar, çift video yayını ve kamera değiştirme desteğiyle stüdyo benzeri bir deneyim sunuyor, böylece aynı anda hem kendinizi hem de yaptığınız işi gösterebiliyorsunuz.

HP 34” Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar, kullanıcıların en iyi görüş alanını bulmaları için çıkarılabilir, manyetik 16 MP (4 MP İkili) kamerayı ekran çerçevesi üzerinde birden çok konuma taşımasına olanak tanıyor. Kullanıcılar, elle yazılmış notları veya belgeleri video görüşmelerinde canlı olarak paylaşabilmek için kamerayı masalarına bile yöneltebilir. Yüksek çözünürlüklü bu kamera, yeni yazılım HP Keystone Correction ile bir araya gelerek, kameradaki görüntüyü otomatik olarak kırpıp düzleştiriyor ve böylece gerçek zamanlı bir şekilde paylaşılabilen net, dijital sayfalardan oluşan görüntüler oluşturuluyor. Kullanıcılar video konferansları sırasında molaya ihtiyaç duyduklarında, HP Be Right Back özelliği, video yayınını hareketsiz bir resme dönüştürmelerine olanak tanıyor.

HP Z32k G3 4K USB-C Ekran ile masanızı bir üretkenlik merkezine dönüştürün

Thunderbolt™ 4 teknolojisine sahip dünyanın ilk IPS Siyah ekranı olan HP Z32k G3 4K USB-C Ekran, kreatörlerin ve ürün geliştiricilerin yaratıcı potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyor. İçerik oluşturucular benzeri görülmemiş düzeyde ayrıntı ister, bu nedenle kreatif profesyonellerin yüzde 99’u ve uzman kullanıcıların yüzde 90’ı için bir monitör satın alırken renk doğruluğunun çok önemli bir kriter olması şaşırtıcı değil. Bu yeni üst seviye performans monitörü; daha derin siyahlar, daha canlı renkler ve yüzde 98 P3 geniş renk aralığı sunan IPS Siyah panel teknolojisini kullanıyor.

HP'den Hibrit Çalışma Ortamları İçin Yeni Çözümler!

HP 965 4K Web Yayın Kamerası işini yapar, kullanıcılar aramalarına ve yayınlarına odaklanır

İnsanlar kişisel bağlantılar kurmak ister. Web kamerası kullanıcılarının yüzde 73’ünün diğerlerini video kalitesine göre ve yüzde 75’inin ise ses kalitesine göre değerlendirdiği dikkate alındığında, HP 965 4K Web Yayın Kamerası kullanıcıların kendilerini en özgün şekilde kamerada göstermelerini sağlamasıyla dikkat çekiyor.

HP Presence tarafından geliştirilen bu web kamerası, 4K çözünürlüğe kadar kristal netliğinde video sunarken yapay zekâ yüz çerçeveleme ve otomatik odaklama özellikleri kullanıcıların sanki bir odadaymış gibi hissetmelerini sağlıyor. 18 mm F2.0 büyük lens ve düşük ışık ayar özelliği sayesinde ise kullanıcı görüntüleri canlı kalıyor. Gürültü azaltma ve çift mikrofon ile sesler net bir şekilde izleyiciler tarafından duyulabiliyor. Web kamerası ayrıca Zoom platformu ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış teknolojilerle mükemmel bir konferans deneyimi sunmak için Zoom sertifikasına da sahip.

HP Proactive Insights ile çalışanları üretken tutun ve mutlu edin

HP Proactive Insights, BT’ye çalışanların cihaz deneyimlerini optimize etmelerine yardımcı olan gelişmiş yapay zekâ ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlıyor. Cihaz filo yönetimi hizmetindeki en son geliştirmeler, BT profesyonellerinin ve hizmet sağlayıcıların hibrit çalışma ortamlarına göre optimize edilmiş cihaz stratejisi oluşturmalarına ve yürütmelerine olanak tanıyor. Günümüzde sistemlerini Windows 11’e yükseltmeyi planlayan birçok müşterinin olduğu dikkate alındığında, BT ekipleri veya iş ortakları, mevcut bilgisayarlar için öngörüye dayalı bir geçiş stratejisi planlamak ve uygulamak için bir Windows 11 Sistem Durumu Denetimini çalıştırabiliyor.

İlgili Haberler

>> Türk Fintech şirketi Colendi, İngiliz Setl ‘i Satın Aldı!