HP, Yeni Yapay Zeka MasterClass Eğitimi ve Sertifikasyonu da Dahil Olmak Üzere İş Ortaklarına Yönelik Program İyileştirmelerini Açıkladı

HP Amplify İş Ortağı Konferansı’nda, Amplify İş Ortağı Programı aracılığıyla iş ortaklarının büyümesini hızlandırmayı amaçlayan yeni çığır açan avantajları duyurdu.

Yeni avantajlar arasında sektörün ilk rol tabanlı yapay zeka (AI) iş ortağı eğitimi ve sertifikasyon programının yanı sıra AI Veri Bilimi için özel olarak tasarlanmış yeni bir Büyüme Oyunu fırsatı yer alıyor.

Global Kanal Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Kobi Elbaz, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söylüyor:  “HP’nin Amplify Partner programı, yetenekler, işbirliği ve rakipsiz performansı kapsayan, sektördeki performansa dayalı modellerin ötesine geçen tek kanal programı olan sektör lideri bir ortak programı olarak öne çıkıyor” dedi ve ekledi “Büyüme fırsatlarının ortaya çıkarılması ve müşterilere hizmet verilmesi için ortaklar çok önemlidir ve biz, birinci sınıf ürünlerimizi satmayı kolaylaştırmak için doğru programı, doğru eğitimi ve doğru büyüme fırsatlarını ve avantajlarını sağlamayı amaçlıyoruz. Birlikte, Geleceğe Hazır portföyümüz, operasyonlarımız ve kazanacak ortaklarımız var.”

Sektörün İlk Rol Tabanlı Yapay Zeka İş Ortağı Eğitim ve Sertifikasyon Programı

Yapay zeka, HP ve iş ortakları için hızla yeni pazar genişletme ve operasyonel olanakların kilidini açıyor, iş ortaklarının uygulamalarını hızlandırıyor ve müşteri deneyimlerini optimize ediyor. Yapay zekanın tam potansiyelinin gerçekleştirilmesi için, yapay zeka teknolojisi kullanıcılarının ve katılımcılarının, güvendikleri bir satıcıyla çalışarak yapay zekanın bütünlüğüne güven duymaları gerekir.

1 Mayıs 2024’te lansmanı yapılacak olan ve HP Üniversitesi tarafından desteklenen HP’nin Geleceğe Hazır Yapay Zeka MasterClass’ı, iş ortaklarını, müşterilerini ihtiyaç duydukları doğru yapay zeka ürünleri ve çözümleri konusunda eğitmek ve tavsiyelerde bulunmak için ihtiyaç duydukları bilgilerle donatmak üzere tasarlanmış bir dizi konuyu kapsayacak şekilde kapsamlı olacak.

HP, ileri düzey eğitim modüllerinin ilk serisini geliştirmek için NVIDIA ile birlikte çalışıyor. Başka İttifak Ortaklarının da dahil olduğu sonraki sürümler, HP Amplify iş ortaklarının uzmanlığını ve yeteneklerini sürekli olarak artırmayı ve hızla değişen yapay zeka ortamında önde kalmalarını sağlamayı amaçlıyor.

NVIDIA Kurumsal Platformlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Pette konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tasarımcılar, mühendisler ve yaratıcılar, günlük iş akışlarında yapay zekanın potansiyelinden yararlanmak için en yeni araçlara ve yeteneklere ihtiyaç duyuyor. HP ile yaptığımız çalışma, iş ortaklarının, tüm kanal ekosisteminde müşterilerin yapay zeka ihtiyaçlarını karşılamak için NVIDIA tarafından desteklenen HP ürün ve çözümlerini kullanmalarına yardımcı olacak.

HP ile geleceğe hazır olduğumuzu hissediyoruz; Yeniliğe olan bağlılıkları ve sarsılmaz destekleri, yolumuza çıkan her türlü zorlukla yüzleşmek için bize güven veriyor,” dedi Esprinet Grubu İcra Kurulu Başkanı Alessandro Cattani. “HP’ye olan güvenimiz sarsılmaz; kendilerini başarımıza adamış güvenilir bir ortak olduklarını kanıtladılar.”

Amplify Growth Plays

Mayıs 2024’ten itibaren tüm HP Amplify Ticari Ortakları, HP’nin büyüme kategorileri etrafında oluşturulan yeni bir program olan Amplify Growth Plays’e erişebilecek . Benzersiz araçlar, gelişmiş yetenekler ve ücretlendirme unsurlarıyla birleştirilen Growth Plays, katılımcıları iş ortağı kârlılığını artırmak için özel avantajlarla ödüllendiriyor.

HP, küresel 1 iş ortağı topluluğundan gelen değerli bilgiler ve geri bildirimlere dayanarak Amplify programındaki yetenekleri geliştirmeye devam ediyor. Bugün HP, uygun iş ortaklarını uzmanlıkların ötesinde stratejik odak alanlarına yatırım yapmaları için özel avantajlarla ödüllendirmek üzere tasarlanmış, Yapay Zeka Veri Bilimi odaklı en son Büyüme Oyununu tanıttı. 1 Mayıs 2024’te kullanıma sunulacak olan Ek Amplify Growth Oyunları arasında Dijital Hizmetler, Video İşbirliği ve Aktif Bakım Hizmetleri yer alıyor.

HP Amplify İş Ortağı Programını Basitleştirme

HP’nin genişletilmiş ürün ve hizmet portföyüne erişimi artırmak için HP, Amplify iş ortağı üyelik mimarisini basitleştiriyor. 1 Mayıs 2024’ten itibaren Amplify üyeleri, HP’nin benzersiz müşteri taleplerini karşılamaya yönelik, tutarlı bir çerçeve ve iki kanallı yapı tarafından yönlendirilen yeni özel yaklaşımından yararlanacak: Sinerji ve Güç.

HP, Power iş ortağı yolunun bir parçası olarak kayıtlı iş ortakları için yeni ayrıcalıklar da sunuyor: Power Elite ve Global Power Elite. Bu yapı, büyük ölçekte faaliyet gösteren ve önemli gelir ve yetenekler sağlayan iş ortaklarını ödüllendiriyor.

Bechtle AG Operasyon Direktörü Konstantin Ebert şunları söylüyor: “HP ile olan ortaklığımız müşterilerimiz için yeniliği ateşledi ve önemli zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı oldu.” “Operasyonel verimliliği artıran Fast Lane ve daha fazla ücret sunan More for More gibi girişimler, HP’nin devam eden kanal büyümesine olan bağlılığını gösteriyor. Bu çabalar, HP’nin iş ortaklarına olan bağlılığını gösteriyor ve önümüzde uzanan gelecekteki fırsatları sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Etkiyi Güçlendirerek Olumlu Değişimi Yönlendirmek

HP, 1 Mayıs 2024’te öncü iş ortağı sürdürülebilirlik değerlendirmesi ve eğitim girişimi HP Amplify Impact’i Dağıtım Ortaklarına ve yaklaşık 50 ülkeye de genişletecek . Bu beğenilen program, 2021’deki lansmanından bu yana Amplify iş ortaklarının yüzde 40’ından fazlasını olumlu değişimi desteklemek için gereken bilgi ve araçlarla başarıyla donattı. Sürdürülebilirliği temel bir rekabet avantajı olarak önceliklendiren Amplify iş ortakları, İklim Eylemi, İnsan Hakları ve Dijital Eşitlik gibi alanlarda önemli etki yaratma yetkisine sahip oluyor.HP Amplify İş Ortağı

İlgili Haberler

>> HP Amplify Partner Konferans 2024: Her Şeyin Merkezinde Yapay Zeka Var