Huawei P50 Pocket S Kanlı Canlı Görüldü: Yeni Katlanır Telefon Geliyor!

P50 Pocket S

Huawei P50 Pocket S katlanır telefon modeli kanlı canlı görüntülendi. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Huawei’nin ülkemizde her kulvarda başarıyla ilerleyen bir marka olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Söz konusu markanın diğer markalara kıyasla sunduğu en önemli avantajın, fiyat ve segment fark etmeksizin her akıllı telefonu ülkemizde de satışa sunuyor olması. Çünkü piyasadaki markaların, genellikle ülkemizdeki vergi ve kurun fazla olmasından dolayı üst segment olarak tabir edebileceğimiz telefonlarını getirmediğini biliyoruz. Fakat Huawei bu konuda kullanıcıları memnun eden bir politika izliyor.

Öyle ki geçtiğimiz yıl tanıtılan P50 Pocket modeli de ülkemizde 23.000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olmasına rağmen Huawei tarafından Türkiye pazarına da giriş yapmıştı. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen serinin ikinci modeli olarak karşımıza çıkacak Huawei P50 Pocket S modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. İşte kanlı canlı görüntülenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei P50 Pocket S Kanlı Canlı Görüldü: Yeni Katlanır Telefon Geliyor!

P50 Pocket S

2 Kasım tarihinde tanıtılması beklenen Huawei P50 Pocket S modeli canlı görüntülendi. Depolama çeşitleri ve fiyat etiketi de belli olan model, sevenlerini heyecanlandırdı. Sızıntılara göre Huawei P50 Pocket S modeli iki depolama varyantı ile gelecek. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile gelen modeli, ortalama olarak 750 dolarlık bir fiyat ile geliyor. Bununla beraber söz konusu cihazın 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip versiyonu ise ortalama olarak 880 dolarlık bir fiyata sahip olacak.

İddialara göre 2 Kasım tarihinde tanıtılacak olan model, serinin önceki modeli olan P50 Pocket’ın uygun fiyatlı versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Bu yüzden teknik özellik tarafında biraz kısıtlamalar görebileceğimizi belirtelim. P50 Pocket ile hemen hemen aynı tasarım özelliklerine sahip olan model, Qualcomm imzalı Snapdragon 778G 4G yonga setine sahip olacak. Ekran tarafında ise 120 Hz tazeleme oranına sahip OLED bir panelin kullanılacağı biliniyor. Ülkemizde satışa sunulursa en ucuz katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında yer alması beklenen Huawei P50 Pocket S modeli hakkında önümüzdeki günlerde yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> TCL’den Yıldız futbolcularla tanışma fırsatı! Başvuru Ücretsiz