Huawei P50 Pro+’ın Beşli Kamera Sistemi Görüntülendi

Google News Abone Ol

Huawei P50 Pro+, kamera teknolojileriyle fark yaratabilir. Son dönemde Huawei tarafına yönelik pek çok sızıntı ve söylenti haber geliyordu. İşte onlardan bir tanesi daha. Huawei P50 Pro+ ‘ya ait olduğu iddia edilen yeni render görseller internette yayınlandı.

Ürünün arka tarafında tam 5 kamera yer alıyor. Bir periskop, bir ufak lens ve ek olarak üçlü kamera. Muhtemelen bunlara ToF sensör de dahildir.

Firmanın kamera tarafında yine Leica ile yol aldığı görülüyor. Bildiğiniz gibi Huawei, pek çok modellinde yıllardır Leica ile hareket ediyor. 4K 60FPS video çekim, 8K çekim tarafında geliştirmeler, belki de 50X’in üzerinde ama daha kaliteli zoom yapabilme gibi özelliklerle karşılaşırız.

Huawei P50 Pro+'nun Beşli Kamera Sistemi Görüntülendi

Tabii sızıntılar, Huawei P50 Pro Plus hakkında daha fazla bilgi veriyor. Örneğin ön tarafa baktığımızda, ekranların yanlardan kavislendirilmiş olarak tasarlandığını görüyoruz. Huawei, OLED ekran tarafında Samsung ve LG’den yardım alıyor olabilir.

Huawei’nin yanlarda dokunmatik tuşlara yer vererek seç açma – kapama gibi işlevleri hallettiği tasarımları vardı. Bu modelde ise, sağ yan tarafta güç ve ses için fiziksel tuşlar var gibi görünüyor.

Huawei P50 Pro+'nun Beşli Kamera Sistemi Görüntülendi

Ek olarak, selfie kamera da ekranın ortasında konumlandırılmış. Üründe 3.5mm kulaklık girişi muhtemelen yer almayacak. Zaten Huawei’nin gerçek kablosuz kulaklık tarafında pek çok çözümü var. Şarj ve veri aktarımı için Type-C bağlantı, hızlı şarj için de 65w hızın üzerine çıkma ihtimali var.

Üründe en gelişmiş Kirin çipsetinin kullanılması kesin. Öte yandan, bu “en üst seviye modelin” haricinde, Huawei’den Huawei P50 ve P50 Pro modelleri de gelebilir. Bu ürünlerin tanıtım ve satışa sunulma tarihleri ise henüz bilinmiyor.

Huawei P50 Pro+'nun Beşli Kamera Sistemi Görüntülendi

>> Zack Snyder’s Justice League, Wonder Woman 1984’ün Gerisinde Kaldı


CEVAP VER