Huawei’den Uzatılmış Garanti ve Pil Değişimi: Huawei Care

HUAWEI Care, Uzatılmış Garanti hizmeti onarım planı içerisinde kargo hizmeti, arıza tespiti, onarım, orijinal yedek parça garantisi ve garanti kapsamı boyunca HUAWEI servis desteğini tüketicilere sunmaya devam ediyor.

HUAWEI tüm bunlara ek olarak ayrıca bir Pil Değişim programı da başlattı. Bu program dahilinde kullanıcılar, pil performansları düşen veya pilinde arıza meydana gelen cihazlarının pillerinin değiştirilmesini talep edebiliyorlar. Şubat ayı sonuna kadar geçerli 449 TL fiyattan başlayan bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların teknik servise gitmesine bile gerek yok. HUAWEI kargo gönderim kodunu kullanarak kullanıcılar cihazlarını yetkili servis merkezine gönderebiliyor. Tüm lojistik ücretler hem gönderim hem de cihazın iadesi, HUAWEI tarafından karşılanıyor.

Huawei’den Uzatılmış Garanti ve Pil Değişim Fırsatları

Pil değişim programı yalnızca Türkiye’den değil, yurt dışından satın alınan HUAWEI ürünleri için de geçerli. Websitesi üzerinden Türkiye dışındaki birçok bölge için Pil Değişim Hizmeti’ni satın alabilirsiniz. Cihaz kampanya dahili ürünler listesinde ise direkt olarak kampanya kapsamındaki bir servis merkezine giderek de uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

Huawei’den Uzatılmış Garanti ve Pil Değişim Fırsatları

Pil değişimi hakkının satın alındıktan sonraki 90 gün içinde kullanılması gerekiyor. Satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde kullanım talebinde bulunmazsanız, 90 günlük sürenin bitiminden sonra otomatik olarak geri ödeme yapılır ve avantajı tekrar satın almanız gerekir.

Cihazınızın kapsam dahilinde olup olmadığını öğrenmek için buraya göz atabilirsiniz:

https://consumer.huawei.com/tr/support/battery-service/

İlgili Haberler

>> SAS’ın Vizyonuyla Türkiye Ekonomisinin Geleceği: Yapay Zeka ve Veri Analitiği