I-TECH, teknoloji ve eğitimi Başkent’te bir araya getiriyor.

I-TECH, teknoloji ve eğitimi Başkent’te bir araya getiriyor.

PAYLAŞ
I-TECH

EF (Education First), 14-16 Haziran tarihleri arasında Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı’nda yurt dışında dil eğitimlerine katılma imkanları, dünyanın en iyi üniversitelerine yerleşme, Erasmus programı çerçevesinde yurt dışı staj imkanı, yurt içi staj imkanı gibi konular hakkında katılımcılara bilgi verecek.

53 yıldır, 21 ülkede 52 kampsüyle 11 farklı dilde eğitim veren EF fuarda; dili konuşulduğu yerde yaşayarak öğrenme deneyimi sunmak için geliştirilen Efekta Language Learning System’i tanıtacak.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan I-TECH’e; yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişinin katılımı bekleniyor.

Teknoloji sektörünün ve teknoloji meraklılarının bir araya geleceği I-TECH; Ankara’nın En Büyük Cosplay Yarışması’na ev sahipliği yapacak.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, E-Spor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar; Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünlerinin yer alacağı I-TECH’te ayrıca teknolojiye dair global trendler keşfedilebilecek.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Fuarı’nı destekleyen kurumlar arasında ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, BTK, TBV, TÜBİTAK, DEİK, ASO, TÜBİSAD, ETİD, TESİD, Digital Europe, Consumer Technology Association, MMA, WITSA, EITO, ITOCA ve Ankara Üniversitesi yer alıyor.

Orkun Işıtmak I-TECH ’de

Milyonların takip ettiği fenomen Orkun Işıtmak I-TECH’te katılımcılarla buluşacak; deneyimlerini aktaracak.

Profesyonel takımlar eşliğinde oynanan League of Legends ve CS: GO turnuvalarına ev sahipliği yapacak olan I-TECH’te; ayrıca Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından resmi olarak tanınan Frig Kupası sahibini bulacak. Toplam 320 oyuncuyla Ankara’daki en büyük E-spor turnuvası olan Frig Kupası,  Ankara Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından onaylanan ilk resmi bölgesel kupa olma özelliğini de taşıyor.

Shanghai’de üretilecek Tesla Model 3 İçin Rezervasyonlar Başlıyor


CEVAP VER