İlk OnePlus Tablet Ne Zaman Geliyor? İşte İlk Detaylar!

İlk OnePlus Tablet Ne Zaman Geliyor? İşte İlk Detaylar!

İlk OnePlus tablet için çalışmalar hızlandı. Geçtiğimiz sene temmuz ayında, firmanın bir tablet üzerine çalışmalar yaptığına dair söylentiler çıkmış, hatta bazı marka tescil başvuruları da internete sızdırılmıştı. Buna göre firmanın ilk tabletinin ismi, OnePlus Pad olabilir denmişti. Son gelen bilgiler ise, ürünün bazı özellikleri ve çıkış dönemi hakkında detaylar sunuyor.

OnePlus Pad, muhtemelen ilk olarak Çin’de satışa sunulacak ve bir süre sonra da Hindistan’daki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. Bu kesin olmayan bilgilerin arkasındaki isim ise, sızıntı ve söylenti haberler paylaşan Mukul Sharma isimli analist.
Sharpa’ya göre OnePlus, bu tableti 2022’nin ilk çeyreğinde resmiyet kazanması beklenen OnePlus 10 serisiyle görücüye çıkarmayacak. Bu da tabletin en iyi ihtimalle 2022’nin ilk yarısına doğru satışa sunulabileceğini gösteriyor.

Bu arada, firmanın 5 Ocak’ta, CES kapsamında özel bir etkinlik düzenleyeceği konuşuluyor. Hatta etkinlikle ilgili davetiyelerin şimdiden gönderilmeye başlandığı da konuşuluyor. İşte bu etkinlikte OnePlus 10 ve OnePlus 10 Pro’yu görme şansımız olabilir.

İlk OnePlus Tablet Ne Zaman Geliyor? İşte İlk Detaylar!

OnePlus, Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 kullanan ilk üreticilerden olacak

Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, bildiğiniz gibi yakın zamanda resmiyet kazanmış ve 2022 yılından itibaren amiral gemisi modellerde görebileceğimiz bir çipset. 5G bağlantı hızından işlemci detaylarına, kamera yeteneklerinden çoklu işlem performansına kadar çok güçlü detaylar sunacağı söyleniyor.

OnePlus, bu çipseti amiral gemisi modellerinde kullanacak ilk üreticilerden bir tanesi. Beklentiler, OnePlus 10 ve 10 Pro modellerinde bu çipsetin tercih edileceği yönünde. Ek olarak…

OnePlus 10 Pro, iki farklı versiyonla gelebilir:

8GB RAM ve 128GB dahili depolamalı versiyon. Diğeri de 12GB RAM ve 256GB dahili depolamalı versiyon. Ayrıca hızlı şarj destekli 5000mAh pilden de söz ediliyor. OnePlus 10 kısmı ise hâlâ flu. Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir zamanlar “amiral gemisi katili” olarak lanse edilen ve iyi özelliklerinin yanında uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken OnePlus, son yıllarda Çinli üreticilerin artmasıyla da eski ışıltılı günlerinden biraz uzakta. Yine de, yeni modellerle işler değişebilir. Bekleyelim ve görelim en iyisi.

> Bu Xiaomi Batarya Yüzde 10 Daha Fazla Kapasite Sunacak! İşte Detaylar