Infinix Note 10 Pro, kusursuz delikli ekran tasarımı ile görüntülendi!

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note serisinin yeni modeli Note 10 Pro, GeekBench’te görüldü. Bununla beraber yeni modelin render görüntüleri de ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Infinix markası her ne kadar ülkemizde çok bilinmese de küresel pazarla bir hayli ilgi gördüğünü belirtelim. Bunun en büyük sebebi ise söz konusu modellerin uygun fiyatlı olması. Bunun yanı sıra bu fiyat klasmanında da yüksek performans sunması da cabası. Ülkemizde bazı Infinix modelleri satılsa dahi, performansına göre beklenen ilgiyi görmediğini söyleyebiliriz. Redmi seviyesinde olan cihazları ile bilinen marka, yeni cihazı ile gündeme geldi.

Infinix Note 10 Pro neler sunacak

Infinix Note 10 Pro, geçtiğimiz aylarda MediaTek’in Helio G90T işlemcisi ve birtakım temel özellikleri ile GeekBench’te ortaya çıkmıştı. Çoğu kullanıcı haftalar içerisinde tanıtılacağını düşünüyordu. Fakat aradan 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir haber gelmemişti. Sonunda yeni modelin render görüntüleri ortaya çıktı. Bazı özellikleri de ortaya çıkan bilgiler arasında. Çoğu kaynak yeni modelin tanıtımına çok az kaldığını iddia ediyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro, Helio G90T yongasından güç alıyor. Bununla beraber 8 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 11 ile kutudan çıkacağını da belirtelim. Sızdırılan render görüntülerini incelediğimizde, son derece ince çerçevelere sahip bir ekranın bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Delikli ekran tasarımına sahip olan model, Full HD+ çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor.

Cihazın şemasını incelediğimizde serinin önceki modellerinde alışık olduğumuz dörtlü kamera kurulumu görmekteyiz. Açıkta kalan bir diğer dairenin ise flaş için kullanıldığını da görüyoruz. FCC’de onaylanan belgelere göre yeni modelin 256 GB bir dahili depolama sahip olacağı biliniyor. Batarya kapasitesine dair net bir bilgi bulunmasa da, ortaya çıkan sertifikalarda yeni model 33W hızlı şarjı desteklediği de, ortaya çıkan bilgiler arasında bulunuyor. Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan modelin, piyasaya göre uygun fiyattan satışa çıkacağı düşünülüyor. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> 80 Dolarlık telefon Infinix Smart HD 2021 duyuruldu!

>> Infinix, Hot 10 Play modeli ile FCC’de görüldü!