iOS 17 Beta 2 Yayınlandı: İşte Özellikleri!

iOS 17 RC sürümü

iOS 17 Beta 2 versiyonu yayınlandı. İşte iPhone kullanımlarına yakında yayınlanacak kararlı sürüm ile sunulacak olan tüm özellikler.

.

Apple, bu ayın başlarında yayımlanan Beta 1 sürümünün ardından iOS 17 Beta 2’yi geliştiricilere ve beta testçilerine sunmaya başladı. Yeni güncelleme, beta yazılımında daha fazla bilgi sunan yeniden tasarlanmış bir güncelleme ekranı ve WWDC duyurusundan bazı temel özellikleri içeriyor. Türkiye’deki Apple kullanıcıları, iOS 17 Beta 2 ile birlikte yeni özellikleri iOS kullanıcılarına sunacak. İlk olarak bazı kullanıcılar tarafından test edilmeye başlanan yeni sürümü, söz konusu sürümlerde herhangi bir sorun olmadığı takdirde kararlı sürümüyle tüm kullanıcılar ile buluşacak. İşte yeni özellikler hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

iOS 17 Beta 2 Yayınlandı: İşte Özellikleri!

iOS 17 Beta 2’deki en önemli değişikliklerden biri, cihazlara dokunmadan dosya aktarımlarına olanak tanıyan yeni AirDrop özelliğidir. Konum Ayarları sayfası, etkinleştirildiğinde uygulamalar ve konum paylaşımı için daha detaylı konum verileri sağlayan yeni bir Mikro Konum seçeneği içeriyor. Ayrıca, Mesaj Check In özelliği artık Mesajlar uygulamasında kullanılabiliyor ve varış noktasına ulaşıldığında tam veya sınırlı konum verilerini kişilere otomatik olarak gönderme seçeneği sunuyor.

iOS 17 Beta 2’de beklenen bir diğer özellik, Bekleme modunun tüm bildirimleri kapatma seçeneğini desteklemesidir. Ancak kritik olarak sınıflandırılan bildirimler hala teslim edilecektir. Apple Music uygulaması ise artık şarkılar arasındaki geçiş süresini 1 ila 12 saniye arasında kontrol etmek için bir geçiş özelliğine sahiptir. Ayrıca Apple Music parçaları, yeni boyut seçeneklerini desteklemektedir.

iOS 17 Beta 2

iOS 17 Beta 2, geliştiricilerin ve beta testçilerinin geri bildirimleriyle kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmeyi hedefliyor. Bu beta sürümü, Apple’ın iOS işletim sisteminde sürekli olarak yaptığı geliştirmelerin bir parçasıdır. Final sürümde bu yeni özellikler ve iyileştirmeler, Türkiye’deki Apple kullanıcılarına daha güçlü ve zengin bir deneyim sunacak.

Yeni sürümün Final sürümünün yayınlanacağı tam tarih hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni versiyonu kararlı sürümü hakkında aha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Türk Telekom’dan Özel Yaz Fırsatları! İşte Fiyatlar ve Diğer Detaylar

. . . .