Türk Telekom’dan Özel Yaz Fırsatları! İşte Fiyatlar ve Diğer Detaylar

Türk Telekom, faturasız yeni hat alan mobil müşterileri için yaz dönemine özel 3 aylık paketleri sunmaya başladı. Yeni mobil faturasız hat sahibi olanlar, Yakmayan Paketlerle yaz boyunca paket alma derdinden kurtuluyor. Türk Telekom faturasız hat sahipleri, TT mağazalarından ve mobil uygulama üzerinden avantajlı paketlerden yararlanabiliyor.

Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla ihtiyaç ve beklentilere yönelik çözümler geliştirmeyi sürdürüyor. Şirket, bu kapsamda faturasız hat satın alan müşterileri için yeni paketleri satışa sundu.

Türk Telekom ile Yaz ayları boyunca her ay paket alma derdine son 

Türk Telekom, Yakmayan Paketler ile yeni faturasız hat satın alan müşterilerinin yaz dönemi boyunca her ay paket satın alma derdine son veriyor. Yaza özel 3 aylık paketleriyle müşterilerine bol GB’lı internet sunarak müşterilerini yazın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Türk Telekom'dan Özel Yaz Fırsatları! İşte Fiyatlar ve Diğer Detaylar

3 aylık 50 GB internetli paket aylık 80 TL 

Yakmayan paketlerle yaz dönemi boyunca paket almak zorunda kalmayacak olan faturasız TT müşterileri, avantajlı fiyatlarla yazın tadını çıkarıyor. Kampanya dahilinde satışa sunulan paketler içerisinde 3 ay boyunca internete ek olarak 5 bin dakika ve 5 bin SMS kullanım hakları yer alıyor. Paketlerin fiyatı ise şu şekilde: 30 GB’lık paketin fiyatı 3 aylık 190 TL, 50 GB’lık paketin fiyatı 3 aylık 240 TL, 100 GB’lık paketin fiyatı ise 3 aylık 360 TL.  Paketi satın almak isteyen yeni faturasız hat müşterileri, TT mağazalarından ya da mobil uygulaması üzerinden pakete sahip olabiliyor.

Yaz tatilinde ücretsiz Youtube Premium fırsatı

Müşterilerine her alanda fayda sağlamayı hedefleyen TT, Yakmayan Paketleri satın alan ve seçili müzik uygulamalarına ilk kez üyelik yaptıracak olan müşterilerine 3 aylık ücretsiz Youtube Premium üyeliği vererek müşterilerinin yaz aylarını daha keyifli hale getiriyor.

İlgili Haberler

>> Harvard’lı Gençler Biletinial İçin Özel Proje Geliştirdi