iOS 17 Beta 3 Yayınlandı: İşte Yeni Özellikler

iOS 17 Beta 3

Apple, iOS 17 Beta 3 işletim sistemi için testlere devam ediyor. Son olarak, iPhone kullanıcıları için iOS 17 Beta 3 sürümünü yayımladı. Bu yeni beta sürümüyle birlikte birkaç önemli değişiklik ve özellik kullanıcılara sunuldu.

En dikkat çekici değişikliklerden biri, Son Silinenler albümünde yapılan güncelleme oldu. Artık Sil ve Kurtar butonları, üç nokta simgesine sahip Seçenekler menüsüne taşındı.

iOS 17 Beta 3 ile birlikte Sağlık uygulamasının Zihinsel Sağlık bölümünde arayüz iyileştirmeleri yapıldı. Yenilenen tasarım ve renk düzeni daha kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Ayrıca duygulara göre farklı renkler ve buton tasarımları kullanılıyor. Zihinsel Sağlık bölümünde bir yenilik daha yer alıyor: Duygularınızı düzenli olarak kaydetmek için bir hatırlatıcı açma özelliği.

iOS 17 Beta 3 Kullanıcılarla Buluştu

iOS 17 Beta 3 ile birlikte Apple Music uygulamasında çalan şarkıyla ilgili daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Şarkının yapımcıları, söz yazarları ve bestecileri gibi katkıda bulunan kişileri üç noktalı butona tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca ses kalitesiyle ilgili bilgiler de bu bölümde yer alıyor.

iOS 17 Beta 3

Bunun yanı sıra Ev uygulamasına yeni bir başlangıç ekranı eklendi. Bu ekran, hızlı erişim seçenekleri sunan birden fazla renkli lambalar için güncellemeleri gösteriyor. iOS 17 şu anda sınırlı sayıda geliştirici tarafından test ediliyor.

Genel kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor, ancak Apple’ın temmuz ayında halka açık bir beta sürümü sunacağı düşünülürse, yakın zamanda yayımlanması bekleniyor.

İlgili Haberler:

>> iPhone Kullanıcılarına Önemli Uyarı: Spotify Premium Ödemeleriniz Etkilenebilir