iPara yepyeni özellikler ile karşımıza çıktı!

iPara

iPara, sanal POS, link ile ödeme gibi yenilikçi ve katma değerli ürünlerinin de dahil olduğu tüm dünyasını yeniledi.

iPara, yeniden yapılandırdığı dünyasını yeniledi. Firmanın Yönetim Kurulu Üyesi ve ininal CEO’su Ömer Suner ve iPara Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Onat, iPara’nın yenilenen dünyası, ürün gamı ve üye işyerlerine sunduğu katma değerli servisleri hakkında bilgi verdi.

12 binden fazla firmaya online ödeme imkanı sunuldu!

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Onat, “Türkiye’nin ilk online ödeme hizmeti veren şirketi olarak kurulan iPara, bugüne kadar 12 binden fazla firmaya online ödeme hizmeti sağladı. BDDK lisansına ve kredi kartı ile ödeme alma güvenlik standardı PCI-DSS sertifikasyonuna sahip olan şirketimiz, kart bilgilerini güvenli ödeme altyapısında saklama imkanı sunarak bir sonraki alışverişte kart bilgilerini girmeden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlıyor.” dedi.

İş Bankası 3D Secure 2.0 teknolojisine geçti!

iPara 100 milyon TL ciro hedefliyor

Yönetim Kurulu Üyesi ve ininal CEO’su Ömer Suner, hayata geçirdikleri ortak faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Suner, “Üye iş yerlerimize ininal Kart’ın bir milyon kullanıcısına istedikleri an ulaşıp kampanya yapma imkanı sunuyoruz. iPara üye işyerlerimiz bir milyona yakın aktif ininal kullanıcımıza özel kampanyalar düzenleyebiliyor. Biz de bu kampanyalara pazarlama desteği veriyoruz. Bu sayede bireyler indirimli alışveriş yaparken, iPara üye işyerleri ise hacimlerini büyütme fırsatı yakalıyor” diye konuştu.