iPhone 15 Pro Max Hakkında Bomba İddia Ortaya Atıldı: Samsung Bunu Duymasın

iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro Max ile alakalı bomba iddialar ortaya atıldı. Peki henüz elimize iPhone 14 geçmeden yeni seri hakkında neler söylendi.

Apple her yıl yeni bir akıllı telefon serisi ile karşımıza çıkıyor. Şirketin yaptığı lansmanlar dünya çapında büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Bu yıl yapılan lansman ile birlikte iPhone 14 serisi kullanıcılarla buluştu. Şimdi ise diğer yıl gelecek olan modeller tartışma yarattı.

Bildiğiniz üzere Apple seneye tanıtacağı modeli iPhone 15 olarak isimlendirecek. Bu yeni cihazlar hem işlemci hem de kamera açısından büyük bir artı değer katacağı tahmin ediliyor. Özellikle kamera çekim kalitesi tahminlerin çok daha ötesine geçmeyi planlıyor.

iPhone 15 Pro Max diğerlerinden farklı olacak

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara göre Apple yeni cihazlarında ilginç bir deneme yapacak bu deneme sadece teknik alanda olmayacak. aynı zamanda diğer alanlarda da bazı değişiklikler yapılacak. Mesela iPhone 15 Pro Max isim değişikliği ile birlikte iPhone 15 Ultra olacak.

iPhone 15 Pro Max

Yeni cihazın bu isimle anılacak olması kafalarda soru işareti yarattı. Normal şartlarda Apple özgün bir tarza sahip. Şirket her zaman için kendi tarzını ve tekniğini diğer markalardan ayrı tutuyor. Hatta işletim sistemi bile Android ile kıyaslandığında birçok farklı özelliğe sahip. Ancak bu defa bir Samsung esintisi görülüyor.

Samsung ve Apple rekabetinde yeni dönem

Apple seneye çıkaracağı ürünlerle ilgili önemli bir değişikliğin sinyallerini vermiş oldu. Şirket bundan sonra tamamen özgün davranmayacak. Konuyla ilgili son detaylara baktığımızda Apple Samsung’dan bazı özellikler bile alabilir.

Yeni cihazın isminin iPhone 15 Ultra olması ile birlikte ilk defa ikili arasında son derece büyük bir benzerlik yaşanacak. Henüz iPhone 15 elimize geçmeden bunların sadece iddia olduğunu belirtelim. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> iPhone 15 Serisi Hakkında Şok Eden Gelişme!

>> Apple iPhone 14: Teknoloji devi, daha uzun pil ömrü ve kamera yükseltmeleriyle ‘en gelişmiş’ akıllı telefonunu piyasaya sürdü