iPhone 15 Serisinin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı: İşte O Tarih

iPhone 17

Merakla beklenen iPhone 15 serisinin tanıtım tarihi nihayet sızdırıldı! Apple’ın yeni akıllı telefonları ne zaman tanıtılacak? İşte tüm detaylar:

2023 yılının en merakla beklenen akıllı telefon serilerinden biri olan iPhone 15 için geri sayım başladı. iPhone 15 ile ilgili çeşitli sızıntılar ve raporlar uzun süredir akıllı telefon dünyasını heyecanlandırıyordu. Şimdi ise 9to5Mac adlı kaynak, dünyaca ünlü mobil operatörler çalışanlarından alınan izinlerle birlikte, büyük bir Apple lansmanının 13 Eylül’de gerçekleşeceğini iddia etti.

iPhone 15 Serisinin Tanıtım Tarihi

Apple, iPhone lansmanları için genellikle Eylül ayını tercih ediyor ve iPhone 15’in tanıtımı için de bu alışkanlığın sürdürüleceği tahmin ediliyor. Geçmiş yıllara bakıldığında, iPhone 14’ün 7 Eylül 2022’de, iPhone 13’ün ise 17 Eylül 2021’de tanıtıldığı hatırlanıyor. Bu durumda 9to5Mac’in iddiasının büyük ihtimalle doğru olduğu düşünülüyor.

iPhone 15 serisinin tanıtım

13 Eylül’de gerçekleştirilecek olan potansiyel Apple lansmanı sadece iPhone 15 serisine odaklanmayacak. Apple, aynı etkinlikte Apple Watch Series 9, Watch Ultra 2, yeni iMac, yeni AirPods gibi birçok ürünü de tanıtacak. Böylece Apple hayranları, heyecan verici bir etkinlikle bir dizi yeni ürüne kavuşacak.

iPhone 15 Serisinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Eğer Apple, iPhone 15 serisini 13 Eylül’de tanıtırsa, ön siparişlerin 15 Eylül’de başlaması ve bir hafta sonra da genel satışın başlaması bekleniyor. Kullanıcılar, bu yeni iPhone modellerinin özelliklerini ve tasarımını merakla bekliyor.

Özetle, iPhone 15 serisinin tanıtım tarihi için heyecan dorukta! Apple’ın 13 Eylül’deki etkinlikle akıllı telefon dünyasına yepyeni bir soluk getirmesi ve diğer ürünlerle de hayranlarına sürpriz yapması bekleniyor. Akıllı telefon dünyasının yeni üyelerini tanımak için biraz daha sabırsızlanmamız gerekecek.

İlgili Haberler:

>> iPhone 15 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı: Artık Daha İnce!