ISAF Exclusive Fuarı açıldı

ISAF Exclusive Fuarı açıldı

PAYLAŞ

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, Emniyet Genel Müdürlüğü Başkanları, İkmal Daire Başkanlığı, Haberleşme Daire Başkanlığı, Ankara Ulaştırma Bölge Müdürlüğü, Ankara Valiliği Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü katılımları ile bugün Ankara Sheraton Hotel’de açıldı.

ISAF Exclusive fuarında, sınır ve alan koruma güvenliğine yönelik uzun menzilli tarama kameraları, AVM’lerde zorunlu hale gelen plaka tanıma sistemleri, kalabalık alanların güvenliğinde kullanılan kişi sayma ve yüz tanıma özelliğine sahip kameralar ziyaretçilerin ilgisini çeken ürünler arasında yer aldı.

1488883366_IMG_3681

Fuar ve konferansa ilgi ilk günden oldukça yoğun oldu. Güvenlik sektöründen üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı ISAFExclusive Konferansı, önemli paylaşımların ve bilgilendirmelerin yapıldığı özel bir platform olma görevini üstlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarından bir çok temsilcinin konferans dinleyicisi ve fuar ziyaretçisi olarak yer aldığı ISAF Exclusive, önemli iş ilişkilerinin kurulmasına da vesile oldu.

1488883404_IMG_3617

Güvenliğe dair tüm konu başlıklarının kapsamında yer aldığı ISAF Fuarı ve Konferansı, 8 ve 9 Mart tarihleri boyunca Ankara’da ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

1488883480_IMG_3648

Volvo Cars’dan yeni premium SUV XC60


CEVAP VER