İşinizi Güçlendirmek İçin Modern Çözümler

İşinizi Güçlendirmek İçin Modern Çözümler

PAYLAŞ

Exchange Online gelişmiş özellikleriyle bilgilerinizi korumanıza yardımcı oluyor. Kötü amaçlı yazılım önleme ve istenmeyen posta filtreleme özellikleri posta kutunuzu tam anlamıyla koruyor.

Veri kaybı önleme özellikleri, kullanıcıların hassas bilgileri yanlışlıkla yetkisiz kişilere göndermelerini önlüyor. Exchange Online %99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile birlikte geliyor. Bu sayede e-posta hesaplarınızın kesintisiz çalışacağından emin olabiliyorsunuz.

Microsoft Office içerisinde gelen Exchange Online ile birlikte eBulma Merkezi uygulamasını çalıştırabiliyorsunuz. Bu uygulama aracılığıyla tek bir arabirimden Exchange, SharePoint ve Skype Kurumsal verileriyle çalıştırmanız mümkün. Bu sayede onaylanmış mobil cihaz listesi oluşturabilir, PIN kilidini zorunlu tutabilir ve kaybolan telefonlardan gizli şirket verilerini silebilirsiniz. Bunun yanı sıra 7 gün 24 saat BT düzeyinde telefon desteğinden de yararlanabilmeniz mümkün. Detayları Microsoft Office Ürün Pazarlama Yöneticisi Oray ERKUŞ’dan dinliyoruz.


CEVAP VER