İşler Değişmeden Bilgisayarını Değiştir!

Intel ve Finansbank, KOBİ’lerin en yeni teknolojiyi kullanmaları için güç birliği yapıyor. Finansbank’ın, KOBİ ve esnaflara sunduğu Bilgisayar Kredisi ile eski bilgisayarları Intel işlemcili yepyeni bilgisayarlarla değiştirmek artık çok kolay.

Finansbank, KOBİ müşterilerine özel Intel,  Microsoft ve Kobipazari.com işbirliğiyle sunulan kredi fırsatı ile tüm KOBİ’leri eski bilgisayarlarını yenilemeye davet ediyor. KOBİ’lere ve esnaflara cazip koşullu 20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz Finansbank Bilgisayar Kredisi sayesinde, KOBİ’ler için tüm işletmenin bilgi işlem alt yapısını yenilemek bir zorluk olmaktan çıkıyor.

Finansbank-IntelKobiKampanya

Finansbank’ın desteğiyle kobipazari.com üzerinden gerçekleşen kampanyada, Casper ve HP’nin en çok satan Windows Pro ve Windows 8.1 işletim sistemli, Intel işlemcili modelleri KOBİ ve esnafların beğenisine sunuluyor. KOBİ’ler, iş süreçlerini hızlandıracak özelliklerle donatılmış, performans, dayanıklılık, profesyonel yazılım gibi işlerini kolaylaştıran her türlü çözümü içeren Intel işlemcili Casper ve HP bilgisayarlara yüzde 20’ye varan indirimli fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Kampanya, üretici garantisi ve ücretsiz kargo gibi imkanlarla beraber en özel ödeme koşullarını da sunuyor. KOBİ’ler Intel teknolojisiyle yeniledikleri bilgisayarları için 36 aya kadar vadeli uygun koşullu Finansbank Bilgisayar Kredisi ile taksitlendirme yapabiliyorlar. Ayrıca,  Finansbank kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle ödeme imkanı da sunuluyor.

IT Dünyası Arama Kararına Karşı Birleşti