Jabra Ürünleri ile Yeni Normal Döneminde Daha Üretken Bir Yapıya Nasıl Geçilecek?


Bu videomuzda hem son dönemin trendlerinden bahsederken hem de pek çok dikkat çekici Jabra ürünlerinin kutu açılımını gerçekleştiriyoruz. Bakın Jabra ürünleri hangi ihtiyaçlara çözüm sunuyor…

Özellikle son dönemde, pandemi sebebiyle pek çok kişi işlerini evlerinden devam ettiriyor ve bu esnada “Home Office” yaklaşımıyla hareket ediliyor. Bu gibi durumlarda tabii ki internet üzerinden gerçekleştirilen sesli ve görüntülü toplantıların da önemi büyük. Jabra, burada hem işitsel hem de görsel tarafa uygun pek çok çözüme sahip.

Öte yandan Jabra Türkiye, İsrail, Yunanistan, Malta ve Güney Kıbrıs Bölge Satış Müdürü Deniz Babucoğlu, son dönemde ürünlerine ciddi bir ilginin olduğundan ve deyim yerindeyse stok yetiştiremediklerinden söz ediyor. Babucoğlu, günümüzde çoğu kişinin müzik için ayrı, iş için ayrı olarak değil, hemen her ihtiyaç için tek ve en uygun çözüme odaklı hareket ettiğini belirtirken, Jabra’nın da burada sunduğu çözümlerle rakiplerini geride bıraktığına vurgu yapıyor.

Bu videoda bahsedilen ürünleri sıralamamız gerekirse:

– Jabra evolve 75 kulaklık

– Jabra Evolve2 40 kulaklık

– Jabra Evolve2 65 kulaklık

– Jabra Evolve2 85 kulaklık

– Jabra Speak 710 Speakerphone

– Jabra Panacast kamera

Şimdi de bu ürünlerle ilgili biraz detay verelim:Jabra

Evolve 75 kulaklık

Ürünün şık da bir taşıma çantası var. Açık ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek bir kablosuz kulaklık ve mikrofonu da var. Uzun süreler hafif tasarımı sayesinde rahatsızlık oluşturmadan kullanılabiliyor. Gürültü engelleme özelliği bulunan cihaz, 30 metre mesafeye kadar kablosuz olarak rahatlıkla çalışabiliyor.Jabra

Evolve2 40 kulaklık

Güzel bir taşıma çantasıyla gelen ürün, dış sesleri izole etmeye yönelik gelişmiş ve konforlu bir tasarıma sahip. 3 mikrofonlu yapısı sayesinde de görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik, görüşme esnasında kulaklıkların üzerindeki ışık yanıyor ve başkaları için her açıdan görülebildiği için rahatsız edilmiyorsunuz.Jabra

Evolve2 65 kulaklık

Özellikle rengiyle kadın kullanıcıların hoşuna gidebilecek bir model. Özel taşıma çantasıyla gelen kulaklık, üçlü mikrofon sistemine ve gün boyu rahat kullanım için konforlu bir tasarıma sahip. Ses izolasyon özelliği de bulunan ürün, tek şarj ile kablosuz olarak 37 saate kadar çalışabiliyor.Jabra

Evolve2 85 kulaklık

Kulakları tamamen saran bir tasarıma sahip. Bunu yaparken bir rahatsızlık uyandırmadığı gibi dış sesleri de tamamen izole ederek işinize tamamen odaklanmanızı sağlıyor.

Ürün, onlu mikrofon teknolojisi sayesinde de sesinizin berrak bir şekilde karşıya ulaşmasını sağlıyor ve evet, bu modelde tek şarj ile kablosuz kullanımda 37  saate kadar deneyim sunabiliyor.

Sık seyahat edenler için şık ve dayanıklı bir taşıma çantası var. Hatta çantanın içinde, uçak seyahatlerinde kullanabileceğiniz dönüştürücü adaptör de geliyor.

Jabra Speak 710 Speakerphone

Hem telefon hem tablet hem de bilgisayarlarla uyumlu çalışabilen bu cihaz, özellikle pandemi döneminde uzaktan iletişimler için ideal bir ürün. Masaya koyun ve böylece aynı anda pek çok kişinin sesi berrak bir şekilde birbirlerine erişebilir. Böylece toplantılarınızı sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Jabra Panacast kamera

İşitsel detayların yanında görsel detaylara da önem veren profesyoneller için oldukça ufak boyutlarda olmasına rağmen gelişmiş özellikler sunan bi ürün.

Tak ve çalıştır olarak kullanılabilen cihaz, üzerindeki gelişmiş kameralar sayesinde 180 derece açıda, yani aynı anda pek çok kişiyi görüntüleyebiliyor ve bunu 4K olarak yapıyor. Üstelik görüntüde bozulmalar olmadan.

Jabra kurumsal çözümlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili haberler

>> Jabra Elite 85t ve Elite 75t serisi satışa sunuldu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here