Kingston Kurumsal SSD modelleri için VMware Ready özeliğini duyurdu!

Kingston Kurumsal SSD modelleri için VMware Ready özeliğini duyurdu. Kurumsal alanda kullanılan SSD’ler VMware Ready sayesinde daha güvenli.

Kingston, kurumsal sınıf DC500 serisi SSD’lerinin artık VMware Ready statüsüne sahip olduğunu duyurdu. Bu statü, Kingston DC500R ve DC500M kurumsal SSD modellerinin VMware’in en yüksek onay düzeyini elde ettiğini ve üretim ortamlarına yönelik VMware vSAN ve vSphere’de desteklendiğini gösteriyor.

vSAN ortamlarına ve vSphere sunucularına yüklenen DC500R ve DC500M sürücüler; sanallaştırma gibi okuma odaklı ve karışık iş yüklerine sahip uygulamalar için üstün Servis Kalitesi (QoS) sunuyor.

Kingston veri merkezi serisi SSD’ler, farklı blok boyutları ve sıra derinliklerindeki giriş çıkış ve gecikme dağılımlarını ölçen şirket içinde geliştirilmiş kapsamlı QoS test programları kullanılarak tasarlanıyor ve ardından tutarlılıkla ilgili katı spesifikasyonlarımıza göre ayarlanıyor.

Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 8 ve Redmi 8A tanıtıldı!

Hem DC500R hem de DC500M, yüksek iş hacmi ve öngörülebilir giriş çıkış sağlarken bir yandan da yüzde 99,9999 tutarlılık sunan düşük gecikme oranına göre ayarlanıp test ediliyor.

Kingston Kurumsal SSD

VMware Ready neler sunuyor?

VMware Ready program; müşterilerin VMware bulut altyapısıyla çalışma sertifikasına sahip iş ortağı ürünlerini bulmalarını kolaylaştıran Technology Alliance Partner (TAP) programına ortak markalardan biri.

Müşteriler bu ürün ve çözümleri kullanarak proje risklerini azaltabiliyor ve özel tasarım çözümler üzerinden maliyet tasarrufu sağlıyor.