Lenovo bulut altyapısı çözümleri için düğmeye bastı

Lenovo bulut altyapısı çözümleri için düğmeye bastı

Lenovo

Lenovo bulut altyapısı çözümleri ile karşımıza çıktı. Lenovo ThinkSystem DM7100 ve ThinkAgile MX102 bakalım neler sunuyor?

Lenovo, Lenovo Veri Merkezi Grubu, bilişim teknolojileri altyapı çözümleri portföyünü genişletiyor. Şirketler, Nesnelerin İnterneti çözümlerini ve 5G teknolojilerini uyguladıkça.internete bağlı cihazlarda görülen artış, veri merkezi dışındaki kaynaklardan, veri merkezi içerisindeki birimlere kadar oluşturulan, taşınan, analiz edilen, depolanan ve yönetilen verilerde patlamaya yol açıyor.

Lenovo ThinkAgile MX102 özellikleri

Lenovo ThinkAgile MX102, Microsoft Azure Stack hiperbütünleşik altyapı çözümlerinin gücü ile verilerin analiz için veri merkezine aktarılmasından kaynaklanan gecikmeyi azaltıyor.

Böylelikle verileri ilk aşamada üretildiği yerde analiz ederek sadece öğretilen veri modellerinin ve verilerin ana veri merkezine veya Azure’a güvenli akışını sağlıyor.

Lenovo ThinkSystem DM7100 özellikleri

ThinkSystem DM7100 depolama çözümleri, işletmeler için kritik öneme sahip depolama birimi üzerindeki verilere anında erişime ihtiyaç duyan ve uçtan uca kurumsal Azure tabanlı çözümleri kullanan müşterilerin çözümlerini hızlandırıyor.

Lenovo ThinkSystem DM7100, ideal bir biçimde, Entegre Azure bulut katmanı ile verileri Azure bulutta katmanlama imkanı sağlıyor ve uctan uca NVME teknolojisi destekli All-Flash performansı ile de verileri hızlandırıyor, koruyor.

>> Microsoft Build 2020’e tanıtılan 4 büyük Azure duyurusu

Yeni Lenovo ThinkAgile MX1021 ve ThinkSystem DM7100, Azure tabanlı uçtan uca uygulamalar geliştiren işletmeler için bulutta katmanlamaya yönelik kanıtlanmış çözümler sunuyor.

Lenovo, uç noktadan veri merkezine, veri merkezinden buluta kadar, perakende, imalat, ulaşım, sağlık ve çok daha fazlasında müşterilerin veri imkanlarından yararlanmak için optimize edilmiş yeni çözümler sunuyor:

Lenovo ThinkAgile MX1021 Azure ile daha güçlü

Lenovo ThinkAgile MX1021, Microsoft Azure Stack HCI çözümlerini kullanarak işletmelerin yaptıkları işlemleri verilerin oluştuğu uç birimlere taşınmasına ve bu verileri. oluşturuldukları yerlerde işlenmesine olanak tanıyor.

Sunulan yeni çözümlerle stok kayıplarını azaltmak isteyen perakendeciler, müşteri duygu analizi verilerini, sorunlara proaktif bir biçimde müdahale etmek amacıyla verilerin oluştuğu uç noktalarda gerçek zamanlı olarak analiz edilebilecekler.

Üretimde, verilerin oluştuğu uç noktalarda konumlandırılabilecek ThinkAgile MX1021 verileri kaynağında. toplayarak, üretim tesislerinin verimliliğini ve üretkenliğini artırmak için verilerin gerçek zamanlı analiz edilmesini mümkün kılacak.

ThinkAgile MX1021, Azure Stack Hub ve Azure IoT Hub ile birleştirildiğinde, sağlık kuruluşları tıbbi. verilerini bulut ortamında katmanlayabilecek ve klinik, müşteri ve operasyonel kullanım senaryolarına yönelik iş analitik çözümlerinin verimliliğini artırabilecek.

Lenovo bulut altyapısı

ThinkSystem DM7100 All Flash ve Hybrid Flash ile sınıf atlanıyor

ThinkSystem DM7100 All Flash ve Hybrid Flash kurumsal sınıf depolama çözümleri, kritik görev uygulamalarını uçtan uca NVMe teknolojisiyle hızlandırırken, Microsoft Azure ve diğer genel bulut sağlayıcı çözümleri için entegre, güvenli hibrid bulut özellikleri sunuyor. Entegre Azure bulutta katmanlama ile All-Flash performansı sağlamak, müşterilerin işletme genelinde tutarlı veri yönetimiyle Azure’dan yararlanan uygulamalar sunmasını mümkün kılıyor.

Lenovo

Kullanıcıların bulutta kurumsal veri azaltma özelliklerini de elinde tutması, bulut ayak izlerini %66’ya kadar azaltmalarına olanak tanıyor. Perakendeciler için All-Flash NVMe depolama alanından elde edilen daha yüksek ve gelişmiş işlem hızları, perakendecilerin, topladıkları verilerden- ister gerçek zamanlı stok bilgisini yöneterek, ister e-ticareti hızlandırıp müşteri teslimat sürelerini kısaltarak- faydalanmasına olanak tanıyor.

Bunun yanı sıra NVMe teknolojisinin kullanılması, veri analitiğinin hızını %30 artırarak piyasada rekabet avantajı sağlayabilecek. Daha hızlı bir performans ve sorunsuz bulut.entegrasyonu ile DM7100, bulut ekonomisinde veri akışına güvenli bir biçimde güç katacak.


CEVAP VER