Lenovo yeni iş zekası çözümleri ile iş değerini maksimize ediyor!

Lenovo yeni iş zekası çözümleri ile iş değerini maksimize ediyor!

iş zekası
ThinkSystem SR860 V2 Front left no shadow
Google News Abone Ol

Lenovo, Veri Merkesi Grubu alanında müşterilerinin veri yönetimi sorunlarına en hızlı şekilde yardımcı olacak iş zekası çözümlerini duyurdu.

Lenovo, Lenovo Veri Merkezi Grubu, müşterilerin veri yönetimi sorunlarını en basit şekilde çözmelerine yardımcı olacak yeni esnek iş zekası çözümlerini duyurdu.

Bu kapsamda ThinkSystem DM7100 depolama sistemleri için uzaktan dağıtım servis seçenekleri ve Intel Optane kalıcı bellek 200 serisi desteğini tanıttı. Ayrıca 3. Nesil Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcilere sahip sunucularını tanıttı.

Lenovo aynı zamanda sunucu güvenilirliğinde üst üste yedi yıldır 1. sırada yer alıyor.

Bu yeni özellikler sayesinde müşteriler karmaşık veri yönetimi ihtiyaçlarını daha kolay yöneterek yapay zeka ve analiz yoluyla eyleme dönüştürülebilir iş zekası sağlarken, SAP HANA gibi iş uygulamalarıyla birlikte en iyi sonuçlarını elde edebiliyor.

iş zekası

Lenovo’nun yeni ThinkSystem SR860 V2 ve SR850 V2 sunucuları, iki kat NVMe depolama kapasitesiyle en yeni üst sınıf işleme ve bellek kapasitelerini sunuyor.

Daha hızlı ve daha etkin veri yönetimi

Lenovo’nun yeni görev için kritik sunucuları ThinkSystem SR860 V2 ve SR850 V2, 3. Nesil Intel Xeon Ölçeklendirilebilir işlemciler ve Intel® Deep Learning Boost desteği sunarak müşterilerin en veri yoğunluklu iş yüklerini yönetmesini sağlıyor.

ThinkSystem SR860 V2 ile GPU yükü azaltılıyor

ThinkSystem SR860 V2 sunucuya GPU desteğinin getirilmesi ve SR860 V2’nin yeni nesil yapay zeka iş yüklerini kaldırması için GPU yönünden zengin konfigürasyonlar, müşterilerin yeni içgörüler elde etmek için çalışmalarını yapılandırılmamış veri kümelerine yoğunlaştırmasına olanak tanıyor.

Lenovo ThinkSystem DM7100 neler sunuyor?

Lenovo ThinkSystem DM7100 için yeni bir uzaktan e-dağıtım hizmeti, sahada dağıtım planlamasına kıyasla %80’e kadar daha hızlı uygulama sağlayarak komplikasyonları ve kesinti risklerini en aza indirirken değere ulaşma süresini kısaltıyor.

Gelişmiş Lenovo SAP (Sistemler, Uygulamalar, Ürünler) çözümleri müşterilere kritik SAP platformlarında sınıfının en iyi performansını sağlıyor.

İlgili Haberler

>>Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi bazı Lenovo dizüstü bilgisayarlar için büyük sorunlara neden oluyor

>>Lenovo bulut altyapısı çözümleri için düğmeye bastı

>>Lenovo Türkiye’den yeni atama!


CEVAP VER