Star Wars: The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Nasıl İzlenecek? İşte Detaylar

Disney+’ın duyurulduğu andan itibaren gözlerin çevrildiği Emmy ödüllü dizisi ‘Star Wars: The Mandalorian 3 sezonuyla buluşmaya günler kaldı.

Lucasfilm imzalı The Mandalorian 3. sezonunun 8 bölümden oluşan dizisi öncesi yeni bir afiş ve izleyenleri serinin yaratıcıları ve de oyuncularıyla birlikte bu büyülü evrenin perde arkasına götüren özel bir video yayınlandı.

1 Mart’tan itibaren sadece Disney+’tan izlenebilecek The Mandalorian 3. sezonu dünyasına dair yayınlanan videoda Grogu’nun nasıl bir fenomene dönüştüğüne de değiniliyor. Dizinin yeni sezonunda ise Mandalorlu’nun, Grogu ile birlikte yoluna devam ederken eski müttefiklerle yollarının kesişmesi ve yeni düşmanlarla karşılaşmasına tanık olunacak.

‘Star Wars’a dair içerik üretmekten büyük keyif aldığını belirten Jon Favreau’nun yaratıcısı ve baş senaristi olduğu ‘Star Wars: The Mandalorian’ın başrollerini Pedro Pascal, Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow ve Giancarlo Esposito paylaşıyor. Yeni sezonun yönetmenleri arasında ise Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung, Carl Weathers, Peter Ramsey ve Bryce Dallas Howard bulunuyor.

The Mandalorian 3. Sezon | Özel İçerik | Disney+

Tüm dünyanın nefeslerini tutup büyük bir merakla beklediği ‘Star Wars: The Mandalorian 3. sezonunun yayınlanmasına 1 aydan az bir süre kala yeni bir afiş ve serinin tutkunlarını Mandalorian dünyasının derinliklerine götürecek kamera arkası video yayınlandı. Jon Favreau’nun yaratıcısı ve baş senaristi olduğu dizinin 3’üncü sezonu, 1 Mart’tan itibaren sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. The Mandalorian 3. sezon tüm bölümler

İlgili Haberler

>> Disney+ Ne Zaman ve Ne Kadar Fiyatla Türkiye’de Kullanıcılarla Buluşacak?