Mcdodo MC-1370 20000mAh Devasa Powerbank ile Kesintisiz Güç!

Mcdodo MC-1370 20000mAh ile karşınızdayız. Taşınabilir piller, ya da diğer adıyla powerbank’ler, çoğumuz için oldukça önemli. Çoğumuzun çantasında bir tane var. Bazılarımız da almayı düşünerek araştırmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda, 20000mAh kapasitesi olan ve çeşitli güvenlik önlemleriyle donatılmış bu ürüne göz atılabilir.

Mcdodo MC-1370 20000mAh powerbank, siyah renge sahip. Yanlardan yumuşatılmış hatları, göze hoş gelen desen detayları var. 354 gram ağırlıktaki ürünü çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tabii böyle büyük bir kapasite, aynı anda birden fazla cihazın birden fazla kez şarj edilmesine imkân sunuyor, ki bu da güven veriyor.

Bir örnek vermemiz gerekirse, diyelim ki 5000mAh pile sahip bir telefonunuz var. Bu değere sahip bir telefon, tek şarj ile yoğun kullanımda bir günü rahatlıkla geride bırakmanıza yardımcı oluyor. Sonrasında da devreye bu powerbank’i alabilir ve toplamda 5 günlük deneyim elde edebilirsiniz.

MC-1370 20000mAh ile aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilirsiniz. USB Type A, Type C ve microUSB bağlantı noktaları bulunan ürün, pek çok farklı cihaza destek sunuyor. Üretici firma, Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlara tam destek verildiğini de bildiriyor.

Mcdodo MC-1370 20000mAh Devasa Powerbank ile Kesintisiz Güç!

“Peki aynı anda 2 cihazı şarj edebilir miyim?” diye soruyorsanız, cevabımız “Evet” oluyor. Aynı anda 2 cihazınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Cihaz, 10,5 watt değere kadar güç sağlayabiliyor. Eğer aynı anda 2 cihazı birden şarj ediyorsanız, bu sefer güç çıkışı ikiye bölünüyor.

Ürünün üzerinde 4 tane de ufak led bildirim ışığı mevcut. Böylece powerbank’inizin güncel pil durumunu takip edebiliyorsunuz.

Az evvel de belirttiğimiz gibi bu ürün, gelişmiş bir güvenlik çipine sahip. Bu sayede aşırı şarj, aşırı ısınma, aşırı voltaj ve kısa devreye gibi sorunlar önleniyor ve güvenli kullanımın önü açılmış oluyor. En önemli detaylardan bir tanesi olarak bunu gösterebiliriz.

Mcdodo MC-1370 20000mAh taşınabilir pil, Mcdodo’nun resmi sayfası üzerinden 837.90 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor.

Mcdodo MC-1370 20000mAh taşınabilir pili nerelerde kullanabilirsiniz?

İş amaçlı seyahatlerinizde, akıllı tablet ve telefonlara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Her zaman bir ofiste olma garantisi de yok. Dolayısıyla cihazlarınız için “güç”, her zamankinden daha kıymetlidir. Bir elektrik kaynağı olmasa bile, bu powerbank ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hele yurt dışında bir ülkedeyseniz, powerbank’ler hızlı kullanım için daha çok işinize yarayacaktır.

Bir doğa tatili yapıyorsanız, yanınızda her zaman elektrik kaynakları olmayacak demektir. Bir ormanda ya da bir sahilde olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, 20000mAh kapasiteye sahip bu pilin kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz.

Konser, tiyatro gibi eğlenceli etkinliklerde, zaman zaman anı ölümsüzleştirmek, zaman zaman da ilginizi çeken detayları arkadaşlarınızla paylaşabilmek için sıklıkla telefon kamerasına başvurduğunuz oluyordur. Sıklıkla kamera kullanımı, haliyle telefonun pil düzeyini düşürecektir. “Eyvah şarjım biter mi?” diye endişeye kapılmadan keyifle kullanımlar gerçekleştirebilmeniz için yanınızda powerbank faktörünün olması sizi rahatlatacaktır.

Mcdodo MC-1370 20000mAh Devasa Powerbank ile Kesintisiz Güç!

Mcdodo MC-1370 20000mAh powerbank özellikleri:

 • İşlev: Taşınabilir Güç Kaynağı / Güç Bankası
 • Giriş: Mikro USB / Type-C:5V=2A
 • Çıkış: USB A1/A2: 5V=2,1A (MAKS)
 • USB A1+A2: 5V=2,1A (MAKS)
 • Pil kapasitesi: 20.000 mAh
 • Boyut: 139x69x27mm
 • Net ağırlık: 354g
 • Malzeme: ABS + PC + Polimer lityum pil
 • Renk: Siyah
 • İki USB-A bağlantı noktası, aynı anda şarj olan iki cihazı destekler
 • USB-C/ Mikro USB giriş bağlantı noktaları, herhangi bir android kablosu güç bankasını şarj edebilir
 • 20000mAh yüksek kapasite, yalnızca 15,5 mm kalınlık, kolayca çıkarılabilen cep boyutu
 • Pil durumunu kolayca kontrol etmek için dört LED Göstergesi

İlgili Haberler

>> Yeni Apple Watch Renk Değiştirecek: Patenti Alındı!