Motorola Razr 2023 Ekran Konusunda Fark Yaratacak!

Motorola Razr 2023

Motorola Razr 2023 katlanır ekranlı akıllı telefonu, ekran tarafında sunduğu özellikler ile ön plana çıkıyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

. .

Motorola bu yıl iki farklı katlanabilir akıllı telefon modeli piyasaya sürecek. Geçtiğimiz günlerde söz konusu modeller hakkında ortaya çıkan bazı detayları olsa da tasarım ayrıntıları ve render görselleri hakkında bir detay sızdırılmamıştı. Sonunda Motorola Razr 2023 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Yani yeni modelin sunacağı teknik özellikler ve tasarım ayrıntıları hakkında bazı fikirlerimiz mevcut. Motorola Razr 2023 Tasarımıyla Z Flip’e Yeni Rakip!

İlk olarak Galaxy Z Flip serisine benzer bir tasarım anlayışına sahip olduğunu görebiliyoruz. Çünkü arka kameranın yan tarafında 2.7 inçlik bir ekran yer alıyor. Bu ekran üzerinden bildirimleri kontrol etmek mümkün. Aynı zamanda arka kamera ile selfie çekmekte mümkün hale gelecek. Bununla beraber Always On Display özelliği gibi her zaman açık ekran olarak bildiğimiz AMOLED panellerde karşımıza çıkan ekran özelliğinin de bu ekran sayesinde kullanabiliyoruz. Z Flip serisine benzer bir tasarım anlayışına hakim olduğunu söylemiştik. Fakat Z Flip serisinde karşımıza çıkan menteşe boşluğu ve kat izi gibi sorunlara çözüm olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Motorola Razr 2023 Ekran Konusunda Fark Yaratacak!

Moto Razr 2023 yakında geliyor ve Motorola şimdi çığır açan bir yenileme hızına sahip olacağını söylüyor. Dahili ekranın 144Hz’de yenilenmesini bekliyorum. Bu, mevcut katlanabilir telefonların 120 Hz yenileme kırpmasına göre bir gelişmedir. Bu ekran büyük olasılıkla 6,7 ​​inç 1080p panel olacaktır. Snapdragon 8 Plus Gen 1‘den en iyi çip olarak bahsedilmişti ancak Snapdragon 8 Gen 2 de mümkün.

Motorola Razr 2023

Pil sorunu, devam modelinin 3.500 mAh’ına daha yakın veya 2.850 mAh pil şeklinde düşürüldü. Moto Razr 2023 çok yakında geliyor Moto Razr 2023 çok yakında Daha küçük kapak ekranlı bir sürüm üzerinde çalışılıyor, ancak daha büyük bir harici ekrana uyum sağlamak için daha küçük bir pil gerekebilir. Sonuçta, adın kendisi belirsizdir. Motorola, bu daha güçlü sürüm için Razr+ 2023’ü seçebileceği gibi Pro veya Ultra gibi bir isim de seçebilir.

İlgili Haberler

>> Apple İçin Kritik Karar: iPhone 15’in Kaderini Belirleyecek!

. . . . .