NetApp, veri koruma yazılımlarını daha da güçlendirdi

NetApp, veri koruma yazılımlarını daha da güçlendirdi


Veri koruma yazılımlarının son sürümleri, veri kaybı riskini daha da azaltırken tercih edilebilecek bulut kaynaklarının sayısını da artırıyor.

NetApp NetApp OnCommand Insight yazılımının da dahil olduğu veri koruma yazılımlarında yaptığı yeni geliştirmeleri duyurdu. Şirket aynı zamanda müşterilerinin ticari faaliyetlerinin doğru bulut kaynakları ile sürdürülebilirliğine ve veri kaybı risklerini azaltmalarına yardımcı olmak amacıyla Microsoft Office 365 için NetApp veri koruma çözümlerini de tanıttı.

OnCommand Insight yazılımı, kompleks kurumsal ortamlar içerisinde operasyonel akıl, ticari sezgi ve BT ekosistemi entegrasyonu sağlıyor. OnCommand Insight, BT takımlarının maliyetleri düşürerek, verimliliği artırarak ve riskleri azaltarak ticari ihtiyaçları daha hızı bir şekilde karşılamasını mümkün hale getiriyor.

NetApp Behçet Yumrukçallı Röportaj 1

OnCommand Insight yazılımının son sürümü, kurumlara kapasitelerini ve performanslarını yönetmelerinde ve BT uygulamalarına ve hizmetlerine yönelik riskleri tespit etmelerinde yardımcı olan yeni raporlar ve kontrol paneli ile basit bir yönetim imkânı sunuyor. OnCommand Unified Manager ve OnCommand Performance Manager arasında kurulan daha güçlü entegrasyon sayesinde, kullanıcılar depolama kümelerini kapsamlı bir şekilde görebilirken aynı zamanda sorunsuz ve özelleştirilebilir bir yönetim deneyimine de sahip olacak.

Microsoft Office 365 için açıklanan NetApp veri koruma çözümleri ise SharePoint Online, OneDrive for Business ve Exchange Online verilerinin güvenli bir biçimde yedeklenmesini ve geri yüklenmesini sağlıyor. Verilerini Office 365’e taşıyan kurumsal müşteriler; uygun maliyetli ve uzun vadeli depolama için NetApp StorageGRID  Webscale ile buluta entegre edilmiş depolama için NetApp AltaVault  depolamayı veya kurum içi depolama için NetApp All Flash FAS ve FAS depolama sistemlerini tercih edebiliyor. Bu çözüm aynı zamanda veriler üzerinde tam kontrol sağlayan yüksek performanslı ve düşük gecikme süreli depolama için NetApp özel depolama ile de birleştirilebiliyor.

PHİLİPS TV TÜRKİYE’NİN YENİ MÜDÜRÜ ÜNAL MASALCI

CEVAP VER