NetApp veri odaklı şirketlerin başarısını güçlendiriyor

NetApp veri odaklı şirketlerin başarısını güçlendiriyor

PAYLAŞ
NetApp, 2018 Google Bulut Teknolojisi İş Ortakları ödülleri, yılın iş ortağı FlexPod AI NetApp Data Fabric, yapay zeka

NetApp, yeni uçtan uca NVMe AFF A320 depolama sistemi NetApp ONTAP 9.6’yı ve şirketlerin veri varlıklarından en iyi şekilde faydalanmalarına yardım edecek genişletilmiş hizmet portföyünü duyurdu.

NetApp’ın Data Fabric stratejisinin bir parçası olan bulut bağlantılı flash çözümleri, inovasyonu desteklemek, benzersiz bir performans sunmak ve yapay zeka ve 5G gibi en zorlu veri setleri ve teknolojilerini çalıştırmak için gerekli olan sadeliği, operasyonel verimliliği ve korumayı sunuyor. Şirketlerin genel bulut, özel bulut ve kurum içi ortamları kapsayan kendi Data Fabric altyapılarını inşa etmeleri için ihtiyaç duyduğu her şeyi yalnızca NetApp sunuyor. Yalnızca NetApp çözümleriyle, Data Fabric altyapısı kullanıcıları da içeren uygulamaları ve rekabet avantajı yaratacak öngörülere dönüşebilecek analitikleri sunabiliyor.

Hibrit buluttan elde edilecek kazanımları en üst seviyeye çıkarmak

Uygulamaları sorunsuz bir şekilde hızlandırarak; gelecekteki değişikliklerden etkilenmeyen bir altyapı için sadelik ve güvenlik sağlayarak, ONTAP 9.6 veri yönetim yazılımı her ölçekten şirketin veriden elde ettiği kazanımlarını en üst seviyeye taşımasını ve veri odaklı yeni girişimleri hayata geçirmesine imkan tanıyor. ONTAP 9.6’daki yenilikler şöyle:

  • Fiber kanal üzerinde genişletilmiş NVMe ekosisteminde, Red Hat ve SUSE Linux’a ek olarak artık VMware EsXi; Microsoft Windows ve Oracle Linux sistemleri de yer alıyor. Kurumlar artık pek çok iş yükünde NVMe/FC performansını deneyimleyebilecek.
  • Microsoft Azure, Amazon Web Services ve IBM Cloud Storage’a ek olarak; FabricPool artık Google Cloud Platform ve Alibaba Cloud’u da destekliyor. Kurumlar soğuk veriyi otomatik olarak herhangi bir genel bulutta ya da NetApp StorageGRID özel bulutunda katmanlayarak birincil depolama maliyetlerini düşürebilir.
  • NetApp FlexCache yazılımı artık NetApp Cloud Volumes ONTAP’ı destekliyor. Böylece kurumlar, hibrit bulut kurulumlarınd FlexCache’in sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.
  • NetApp SnapMirror teknolojisi için gelişmiş şifreleme ve FlexCache veri kopyalama ve uzaktan ön belleğe alma işlemleri için güvenliği artırıyor.
  • Giriş seviyesindeki NetApp AFF ve FAS sistemeri için NetApp MetroCluster IP desteğiyle kurumlar için iş sürekliliği artık maliyet açısından etkin bir seçeneğe dönüşüyor. Böylece kurumlar siteler arasındaki mevcut müşteri IP ağlarından faydalanabiliyor.

Orta ölçekli pazara yönelik yeni uçtan uca NVMe sistemleri

NetApp geçen yıl, sektörün en etkili Verimlilik Garantisiyle desteklenen sektör öncüsü performans ve gelişmiş veri hizmetleri sunan, sektördeki ilk uçtan uca NVMe sistemi olan AFF A800’ü duyurmuştu. ONTAP 9.6’yla birlikte NetApp sunduğu avantajlardan  orta ölçekli şirketler de yararlanabilecek.

Genişletilen hizmet portföyü

Müşteriler iş kesintisi ve veri kaybına karşı önlem almak, verimliliği ve performansı artırmak için NetApp standartlarına uygun en iyi uygulamalardan ve uzman mühendislerden yararlanabiliyor. NetApp’ın yeni hizmet portföyünde SupportEdge Prestige, Tiered Deployment Service ve Managed Upgrade Service yer alıyor.

ASUS Webstorage’ı hedef alan Man in the Middle saldırısı tespit edildi


CEVAP VER