NetApp’tan Kesintisiz Hibrid Bulut Veri Yönetimi Vizyonu

NetApp’tan Kesintisiz Hibrid Bulut Veri Yönetimi Vizyonu

PAYLAŞ

Yeni yazılımlar, hizmetler ve işbirlikleri hibrid bulut kurulumunu ve veri yönetimini kolaylaştırıyor.

NetApp, Kuzey Amerika NetApp Insight 2014 etkinliğinde, bulut sistemleri arasında veri yönetimini kolaylaştıran yeni yazılımlarını ve hizmetlerini tanıtırken, aynı zamanda bu alandaki yeni işbirliklerini de duyurdu. Görücüye çıkan yeni ürünler arasında Clustered Data ONTAP işletim sisteminin güçlendirilmiş yeni sürümü, Cloud ONTAP , OnCommand  Cloud Manager ve NetApp  Private Storage for Cloud vardı. Bir bölümü patentli olan ve bir bölümü de patent alma aşamasında olan bu ürünler, NetApp müşterilerinin verilerini yönetirken hibrid bulutu benimsemesini sağlıyor, özel ve genel bulut karışımını bir seçenek olarak onlara sunuyor.

netapp

NetApp Ürün Operasyonları Başkan Yardımcısı George Kurian, “Hibrid bulutlar bugünün ve geleceğin BT dünyasının belkemiğini oluşturuyor” diyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor: “Biz NetApp olarak işletmelerin dahili BT mimarilerini tercih ettikleri bulut sistemiyle birleştirme sürecinde onlara veri yönetimini yürütme konusunda yardımcı oluyoruz. Hibrid Bulut için geliştirdiğimiz NetApp Data Fabric, hızlı ve güvenilir hibrid sistemleri inşa etmek için en doğru mimarilerden biri. Sunduğumuz bu çözüm, müşterilerimizin mevcut BT altyapılarını maliyet avantajı ve esneklik açısından iyileştiriyor ve iş etkisini de artırıyor. Bulut teknolojisi çözümlerimiz ise, geleceğe doğru yol aldığımız bu dönemde müşterilerimizin ihtiyacı olan özgüveni kendilerine aşılıyor.”

Hibrid bulut her geçen gün işletmeler tarafından daha fazla benimsenirken, NetApp de tutarlı ve entegre bir sistem elde etmek için hibrid bulutta yer alan veri yönetimi öğelerinin birbiriyle bağlantılı olması ve birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışması gerektiğine dikkat çekiyor. Data Fabric, verinin bir buluttan diğerine kolaylıkla taşınmasını ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. Aynı zamanda işletmelerin, uygulama, teknoloji veya bulut altyapısından bağımsız olarak, ilgili politikaları ve hizmetleri hibrid buluttaki veri üzerinde uygulayabilmesine yardımcı oluyor.

Fenercell’in Kaderi Belli Oldu

 


CEVAP VER