Netflix Cursed Zirveye Oturdu! Pandemi Ardından Netflix Atağa Kalktı…

Netflix Cursed Zirveye Oturdu! Pandemi Ardından Netflix Atağa Kalktı…

Google News Abone Ol

Netflix hakkındaki dedikodular bir yana dursun, firma yeni serisi Netflix Cursed dizisini yayınladı. Türk izleyiciler ilk günden yeni diziyi en çok izlenenler arasında ilk sıraya oturttu. 

17/07/2020 tarihinde yayınlanan Netflix Cursed dizisi son 4 gündür en çok izlenenler sırasında başı çekiyor. Türkiye en çok izlenenler listesinde ikinci sırada Exatlon Türkiye, üçüncü sırada ise Milf dizisi yer almakta. Yerli yapımlardan biri olan Eltilerin savaşı 4. sırada yer alırken 09/07/2020 tarihinde 4. sezonuyla yayına giren yine orijinal Netflix serisi Hakan Muhafız 5. sırada yer alıyor.

Netflix Cursed

Sıralamanın altıncı sırasında Dark Desire dizisi var. 7. sırada ise Charlize Theron’un baş rolünde yer aldığı orijinal Netflix dizisi The Old Guard yer almakta. Film içerisindeki bir sahnede baklava yiyen ünlü oyuncu daha sonra yaptığı açıklamada tercihinin cevizli baklava olduğunu söylemişti. Listenin sekizinci sırasında geçtiğimiz ay 3. sezonu yayına giren Alman dizisi Dark yer alıyor. Dokuzuncu sırada ünlü oyuncu Jason Statham’ın baş rolünü oynadığı film MEG: Derinlerdeki Dehşet ve onuncu sırada ilk sezonu oynayan ve çokça ses getiren dizi Snowpiercer yer alıyor.

Netflix Cursed Pandemi Döneminin Ardından Fazlasıyla İlgi Çekti

Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, Nimue’in Merlin’i bulmak ve kadim bir kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatıyor. İngilizce bir kelime olan Cursed, Türkçede lanetli anlamına geliyor.

Netflix Cursed, Frank Miller ve Tom Wheeler’ın grafik romanına dayanıyor ve Kral Arthur efsanesine farklı bir bakış getiriyor. Arthur efsanesini düşündüğünüzde, Arthur, Merlin ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’ni düşünüyorsunuz, ancak kadın karakterlere gerçekten dalmıyoruz. Ve 13 yaşındaki genç kız Nimue bu yeni dizinin baş kahramanı olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni dizlerden bahsetmişken geçtiğimiz dönemde Türkiye’de fazlasıyla ses getiren Netflix orijinal serisi The Umbrella Academy’nin 2. Sezonu 31/07/2020 tarihinde yayına girecek. Bu yeni sezonun da ilk sezon kadar ilgi çekmesi bekleniyor.

The Umbrella Academy’nin 2. sezonu çıkana kadar Netflix Cursed Türkiye en çok izlenenler listesinde liderliğini koruyacak gibi gözüküyor. Diziye bu bağlantıdan ulaşmanız mümkün.

İlgili Haberler

>> Türkiye’de Netflix üzerinden kaç siber saldırı gerçekleştirildi?

>> Netflix Kapatma Kararı: Sansür Açmazı Konusunda Yeni Detaylar


CEVAP VER