Netflix En Çok İzlenen 10 Dizi, 10 Film! İşte Türkiye Listeleri!

Netflix, en popüler video streaming platformlarından bir tanesi. Son yıllarda ülkemizde de faaliyet gösteren ve geniş bir abone kitlesi bulunan platform, zaman zaman yerel dizi ve filmlerle de izleyicilerin beğenisini kazanıyor diyebiliriz. Peki şu sıra Netflix’te en çok izlenen dizi ve filmler hangileri, biliyor musunuz? İşte güncel listelerle karşınızdayız.

Netflix Türkiye’de son dönemde en çok izlenen dizi ve filmlerin listeleriyle karşınızdayız. İşte Netflix en çok izlenen 10 dizi ve 10 film.

Netflix En Çok İzlenen 10 Film, 10 Dizi! İşte Türkiye Listeleri!

Netflix Türkiye’de son dönemde en çok izlenen 10 dizi (4 – 10 Aralık tarihleri arasında):

1. Oblitared
2. Squid Game The Challenge
3. Neredeyse Sıradan Bir Aile
4. Kan Sahili
5. Terzi
6. II. Dünya Savaşı Ön Cepheden
7. My Demon
8. Korkunç Cerrah: Bıçak Altındaki Aşk
9. Sweet Home
10. Yaratılan

Netflix en çok izlenen bu yapımlar arasında, bizim tavsiyelerimizi de sizlerle paylaşalım isterseniz.

Squid Game, tüm zamanların en çok izlenen dizilerinden bir tanesi. Yakın zamanda gösterime giren Squid Game The Challenge ise, bu serüvende yer almak isteyen izleyicilerin maceralarını ekranlara aktarıyor. Tabii burada gerçekten ölmek yok. Ya da var mı? En iyisi bir izleyin.

10. sıradaki Yaratılan, son dönemde yankı uyandıran yerli yapımlardan bir tanesi. Gerek dekorlar, gerekse de kostümleriyle etkileyici bir iş. Frankenstein esintili gerilimli bir macera arıyorsanız, şans vermelisiniz.

Netflix En Çok İzlenen 10 Film, 10 Dizi! İşte Türkiye Listeleri!

Netflix Türkiye’de son dönemde en çok izlenen 10 film (4 – 10 Aralık tarihleri arasında):

1. Dünyayı Arkanda Bırak
2. İstanbul İçin Son Çağrı
3. Adalet
4. Ölümlü Dünya
5. Şimdi İşler Karıştı
6. Hızlı ve Öfkeli 8
7. Noel Ziyafeti
8. LEO
9. PompeII
10. Underwater

Netflix en çok izlenen bu yapımlar arasında, bizim tavsiyelerimizi de sizlerle paylaşalım isterseniz.

Dünyayı Arkanda Bırak filminde, başrolde Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha’la ve Kevin Bacon gibi isimler var. Gerilim türündeki film, merak duygunuzu üst seviyede tutmayı başarabiliyor.

İstanbul İçin Son Çağrı, son haftalarda listenin zirvesinde yer alan bir yapımdı. Şimdi 2. sırada tutunan bu romantik komedide, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’i yıllar sonra bir arada izliyoruz. İstanbul ve New York arasında geçen keyifli bir film arıyorsanız bunu kaçırmamalısınız. Tabii yüksek beklentilerinizin olmaması kaydıyla.

Ölümlü Dünya, son yıllarda hazırlanmış en iyi yerli komedilerden bir tanesi. Yakın zamanda 2. filmi de vizyona girdi ve büyük bir ilgiyle karşılaşıyor. Dolayısıyla eğer 2. filmi henüz izlemediyseniz, Netflix’te yer alan ilk filme göz atmanızda yarar var.

Hızlı ve Öfkeli 8, aksiyon ve arabalardan hoşlananlar için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz. Oldukça uzun soluklu bir seri olduğu için tabii önceki filmleri de izlemek önemli.

İlgili Haberler

>> Apple Uyarıyor! Apple Watch Şarj Sürecine Dikkat!