Netflix Üyelik Fiyatları Ne Kadar? İşte Güncel 2021 Fiyatları

Netflix Hesabınızı Başkalarının Kullanıp Kullanmadığını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Netflix üyelik fiyatları ne kadar, biliyor musunuz? Netflix’in ülkemizde de geniş bir kitlesi var ve pek çok dizi/ filme ev sahipliği yapıyor.

Netflix, pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de faaliyet gösteren bir şirket. Bünyesinde yerli ve yabancı binlerce içerik barındırıyor. Filmlerden belgesellere, dizilerden animasyonlara kadar geniş bir yelpaze var. Haliyle bu yelpaze, aylık abonelik sistemiyle izleyicilere sunuluyor. Tabii burada farklı planlar ve farklı fiyatlar var.

Netflix üyelik fiyatları ne kadar, merak edenler vardır. 2021 yılı itibarıyla güncel plan ve fiyatlarını paylaşmak gerekirse…

Temel, Standart ve Özel olmak üzere üç farklı plan var. Şimdi isterseniz daha fazla detaya inelim.

Netflix Üyelik Fiyatları Ne Kadar? İşte Güncel 2021 Fiyatları

Temel plan

Bu kategori, platformun düşük çözünürlüklü ve en uygun fiyatlı kategorisi. 480p görüntü çözünürlüğü sunuluyor, ki bu özellikle akıllı telefon ve tablet ekranları için yeterli bir kalite.
Aylık 26,99 TL ödüyorsunuz ve üyelik hesabınızı yalnızca siz kullanıyor, başka biriyle paylaşamıyorsunuz.

Standart plan

Bu planı tercih ederseniz, aylık 40,99 TL ödemeniz gerekiyor. Böylece 1080p görüntü elde edebiliyorsunuz, ki bu hem PC ekranları hem de televizyon ekranları için ideal diyebileceğimiz görüntüleme kalitesini sunar. Tabii televizyonunuz ya da PC monitörünüz 720p çözünürlük sunuyorsa, siz de en fazla bu çözünürlükle izleyebilirsiniz demektir.

Bu planı seçtiğinizde, aynı anda 2 farklı cihazdan hesaba giriş yapabilir ve kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, bir cihazda siz, diğer cihazda da kardeşiniz olmak üzere aynı anda farklı içerikler izleyebilirsiniz.

Özel plan

Özel tarife, Netflix’in üst seviye olarak nitelendirebileceğimiz tarifesi. Ayda 54,99 TL ödüyorsunuz ve karşılığında 4K çözünürlüklü, HDR destekli net ve canlı renklerden oluşan görüntüler alabiliyorsunuz.

Tabii bu tarifeyi alıyorsanız, kullanacağınız cihazda en azından 4K çözünürlük özelliğinin olması önemli. Aksi durumda, Standart planda sunulan görüntü kalitesiyle hemen hemen aynı kaliteyi alırsınız.

Özel tarife, size aynı anda 4 farklı cihazdan giriş yapıp farklı içerikler izleme imkânı da sunuyor.

Alternatif arıyorsanız, daha uygun fiyata Amazon Prime Video’ya da göz atabilirsiniz

>> Cyberpunk 2077 İndirim Steam Üzerinde Başladı, Peki Nasıl Sahip Olacaksınız?