Cyberpunk 2077 İndirim Steam Üzerinde Başladı, Peki Nasıl Sahip Olacaksınız?

Cyberpunk 2077 İndirim Steam Üzerinde Başladı, Peki Nasıl Sahip Olacaksınız?

Cyberpunk 2077 indirim haberi bekleyenlere müjde. Oyun, şu an Steam’de indirimli olarak satılıyor. İşte detaylar.

.

Cyberpunk 2077, son yılların en çok konuşulan oyunlarından bir tanesi ve şu an Valve’ın oyun satış platformu Steam’de indirimli olarak satılıyor. Normalde 249 TL fiyat etiketiyle satılan oyun, şu an %20 indirimli olarak 199,20 TL fiyatla satılıyor. Kampanya, 27 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Yani önümüzde bir süreç var. Eğer henüz oynamadıysanız ve merak ediyorsanız, bu teklifi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Tabii oyunun sorunlu olarak satışa sunulduğunu ve yeni yamalar yayınlanmış olsa bile hâlâ bir takım teknik sorunları barındırdığını da unutmamalısınız.

Cyberpunk 2077, tüm zamanların en büyük hayal kırıklıklarından bir tanesi oldu

CD Projekt RED tarafından geliştirilen yapım, 10 Aralık 2020 itibarıyla satışa sunulmuş ve adeta oyuncuları şok etmişti. Zira yıllardır geliştirilen ve yapılan her açıklamasıyla büyük heyecan uyandıran yapım, “oynanamayacak kadar” sorunluydu. Performans sorunlarından tutun da ani çökmelere, karakter yapay zekâlarından tutun da görsel hatalara kadar oldukça fazla soruna sahipti. Öyle ki, pek çok kişi oyunu iade etti, hatta oyun, Sony’nin online mağazasından bile kaldırıldı.

Konu hakkında üzgün olduklarını ve yeni yamalarla oyunun oynanabilirliğini daha iyi seviyeye getireceklerini söyleyen yetkililer, bir yandan da aslında “geliştirme sürecine” gereken ilgiyi göstermediklerini ve tahmin edilenin aksine, geliştirme sürecinin daha kısa tutulduğunu itiraf etmişti. Hal böyle olunca, The Witcher gibi bir seriyi ortaya çıkaran geliştirici ekibe güven azalmıştı.

Cyberpunk 2077 İndirim Steam Üzerinde Başladı, Peki Nasıl Sahip Olacaksınız?

Yine de… Oyunun 2020’de 13 milyondan fazla satıldığını söylemeliyiz. Yani bu kadar tepki görüp de bu kadar fazla satılan oyun sayısı çok azdır. Tabii bunda “merak” faktörünün de payı var. “Bu kadar sene geliştirilen bir oyun, nasıl bu kadar kötü olabilir ki?” düşüncesiyle hareket eden ve Cyberpunk’ı satın alanlar hiç de az değil.

Eğer siz de Cyberpunk 2077 indirim haberi beklediyseniz, işte haber geldi. 1 haftalık süreç var. Düşünün, taşının. Tabii şunu da belirtelim ki muhtemelen birkaç ay sonra bu oyun için daha fazla indirim yapılabilir.

Oyunu edinmek için Steam hesabınızdan mağazaya erişebilirsiniz. Eğer Steam hesabınız yok ise, ücretsiz olarak üye olabilir ve istemci programı PC’nize kurarak adımları takip edebilirsiniz. Merak etmeyin, Türkçe dil desteği de var. Evet, hem Steam’de hem de oyunda.

>> 1500 TL’ye LG Telefon: Hem De Snapdragon 888’li


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here