NVIDIA RTX 3060 ailesi tanıtıldı! Uygun fiyata üst düzey performans!

NVIDIA RTX 3060 fiyatı

Bütçe dostu NVIDIA RTX 3060 ailesi tanıtıldı. 1080P ve 1440P için geliştirilen bu ekran kartları oyuncuların yeni gözdesi olacak.

NVIDIA, bugün RTX 30 Serisi oyun ekran kartı pazarın en etkili noktasına getirerek NVIDIA Ampere mimarisi ve ikinci nesil NVIDIA RTX tarafından desteklenen RTX 3060 ailesinin ilk üyesi olan GeForce RTX 3060 Ti’yi tanıttı.

Dünyanın en güçlü PC oyun platformu üzerine inşa edilen ve ışın izleme ve yapay zekâ destekli DLSS özelliğine sahip olan ve 399 dolar fiyatla satışa sunulan RTX 3060 Ti, fiyatı 699 dolar olan 1080p ve 1440p oyun deneyimi sunan önceki nesil GeForce RTX 2080 SUPER’den daha hızlıdır.

RTX 3060 Ti, performansı hızlandıran ve IQ geliştiren NVIDIA DLSS (NVIDIA Derin Öğrenme Süper Örnekleme), NVIDIA Reflex ve NVIDIA Broadcast dahil olmak üzere GeForce oyun yeniliklerinin üçünü de destekliyor.

NVIDIA GeForce RTX 3060

Gerçek zamanlı ışın izlemeyle birlikte her yerdeki oyunlara ve oyunculara benzersiz performans ve özellikler getiren GeForce oyun platformunun temelini oluşturuyorlar.

NVIDIA GeForce RTX 3060 neler sunuyor?

NVIDIA DLSS: Oyuncuların Sevdiği Yapay Zekâ Hediyesi

Yapay zeka, oyun içi fizik ve animasyon simülasyonundan gerçek zamanlı işleme ve AI destekli yayın özelliklerine kadar.oyunlarda devrim yaratıyor.

Tensor çekirdekleri adı verilen GeForce RTX ekran kartlarına özel yapay zekâ işlemcileri tarafından desteklenen NVIDIA DLSS, güzel ve net oyun görüntüleri oluştururken kare hızlarını artırıyor.

Ayrıca oyunculara ışın izleme ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çıktı çözünürlüklerini artırmak için performans payı sağlıyor.

DLSS, şu an 25’ten fazla oyunda mevcut ve her ay yenileri eklenmeye devam ediyor.

NVIDIA Refleks ve Yayın: En Üst Düzey Oyun

NVIDIA Reflex teknolojisi, sistem gecikmesini azaltarak oyunları daha duyarlı hale getiriyor ve rekabetçi çok oyunculu oyunlarda oyunculara rakiplere göre ekstra avantaj sağlıyor.

NVIDIA Broadcast ise kullanıcıların sohbetlere, Skype aramalarına ve video konferanslarına uygulayabilecekleri, sanal arka planlar, hareket yakalama.ve gelişmiş gürültü giderme dahil olmak üzere bir ses ve video AI geliştirmeleri paketidir.

Gelişmiş GeForce Experience Özellikleri

NVIDIA GeForce ekran kartları on milyonlarca oyuncu tarafından oyun ayarlarını.optimize etmek, oyunu kaydetmek ve yüklemek, oyun akışını gerçekleştirmek, ekran görüntüleri almak ve Game Ready Sürücülerini indirmek ve yüklemek için kullanılan bir araç olan GeForce Experience ‘dan yararlanıyor.

Tek tıkla otomatik GPU Ayarı

GeForce Experience artık gelişmiş bir tarama algoritması kullanarak otomatik olarak hız aşırtma profilleri oluşturabilen GPU Ayarlama’yı destekliyor.

Geliştirilmiş oyun içi izleme katmanı

GeForce Experience’ın sağlam olan oyun içi arayüzüne artık NVIDIA Reflex Latency Analyzer.istatistikleri dahil olmak üzere performans istatistikleri, sıcaklıklar ve gecikme ölçümlerini ekliyor.

Sınırlı bir süre için yeni bir GeForce RTX 3060 Ti ekran kartı veya sistem satın alan oyuncular NVIDIA GeForce NOW ™ bulut oyun hizmetine bir yıllık abonelik kazanıyor.

Nereden Alınır?

GeForce RTX 3060 Ti, 2 Aralık itibariyle ASUS, Colorful, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, MSI, Palit, PNY ve Zotac gibi kart sağlayıcıları tarafından.stok saatli ve fabrikada hız aşırtmalı modeller de dahil olmak üzere 399 dolardan başlayan fiyatlarla özel anakartlar olarak satışa sunulacak.

Sınırlı bir süre için, yeni bir GeForce RTX 3060 Ti GPU veya sistem satın alan oyuncular NVIDIA.GeForce NOW bulut oyun hizmetine bir yıllık abonelik alacaklar.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here