OCTOPOD Bilişim’e yeni Genel Müdür

Google News Abone Ol

OCTOPOD, EMS Yazılım’ın 20 yıllık tecrübesi, 5 Milyon TL’lik yatırım, 4 yıllık AR-GE çalışması, 15.000 saati aşkın test ve uygulama, 100’ü aşkın implementasyon sonunda hayata geçirildi.

OCTOPOD Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu’nun satış şirketi OCTOPOD Bilişim’in Genel Müdürü, deneyimli isim Burç Pekmezoğlu oldu.

Kısa sürede tamamlanan 100’ü aşkın proje ile şuan aktif 7000 kullanıcıya ulaşan, Türkiye’de bir ilk olan Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu’nun satış ve pazarlamadan sorumlu şirketi OCTOPOD Bilişim’in Genel Müdürlük görevine Burç Pekmezoğlu atandı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Burç Pekmezoğlu, 8 yıl boyunca görev aldığı Xeox’ta, en son Üretim Baskısı Çözümleri Türkiye Satış Müdürü olarak görev almıştı. Ardından Türkiye merkezli Canon CEA’da Türkiye ve İsrail’den sorumlu Profesyonel Çözümler Satış Müdürü olan Pekmezoğlu, 2010 yılında Türkiye ve İsrail’de Canon Oce Entegrasyon ekibine liderlik yaptı. 2012 yılında Avusturya Merkezli ve 25 ülke operasyonunu kapsayan Canon CEE’de Profesyonel Çözümler Satış ve Pazarlama Yöneticiliğine atanan Burç Pekmezoğlu, bu görevi sırasında Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev aldı. En son kurucusu olduğu Thinkbell şirketinde Genel Müdürlük görevini yürüten Pekmezoğlu, 2017 itibariyle OCTOPOD Bilişim’de Genel Müdür olarak göreve başladı.

Şirketin tüm süreçlerini yönetecek olan, çok sayıda uluslararası başarı ödülü bulunan Burç Pekmezoğlu, bir çok ülkede yönetim, satış ve pazarlama eğitimleri vermeye devam etmektedir.

İşletmeler için Hadoop kolaylaşıyor

CEVAP VER