ODC İş Çözümleri, “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı” Ödülünü Kazandı

ODC İş Çözümleri, “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı” Ödülünü Kazandı

PAYLAŞ

Dijital pazarlamanın her kanalında müşterilerine 360 derece çözümler sunan ODC İş Çözümleri, aldığı ödüllere bir yenisini ekledi. ODC İş Çözümleri, Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı – Kurumsal” kategorisinde ödüle layık görüldü.

ODC
ODC İş Çözümleri sektördeki başarısını aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Microsoft Türkiye’nin ekosisteminde yer alan başarılı iş ortaklarını ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde, bu yıl farklı kategorilerde ödüller sahiplerine ulaşırken, “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı – Kurumsal” kategorisinde ipi göğüsleyen şirket ODC oldu.

Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde Microsoft Türkiye’nin başarısının mimarları olarak görülen iş ortakları bir araya geldi. İş ortaklarının satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirilerek verilen ödüller, Microsoft Türkiye Genel Müdür Tamer Özmen tarafından sahiplerine verildi.

E-posta ve SMS pazarlama, sosyal medya pazarlama, mobil pazarlama ve online anketler gibi dijital pazarlamanın her kanalında müşterilerine 360 derece çözümler sunan ODC, hem Türkiye’nin hem de EMEA Bölgesi’nin de en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında bulunuyor.

ODC, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 şirketinin belirlendiği Deloitte Technology Fast50 Türkiye’de üç kez üst üste yer almasının ardından, Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin sıralandığı, Deloitte Technology Fast500 EMEA listesinde 153’üncü sıraya yükseldi.

AVEA BARSELONA’DA YILIN EN İYİ BT YÖNETİMİ ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU


CEVAP VER