OKI ES9541 ile Farklı Yüzeylere Zengin Baskı Seçeneği

OKI’nin devrim niteliğinde beyaz veya parlak baskı yapan A3 renkli yazıcısı ES9541, kağıt ve  farklı yüzeylere yüksek kalitede ve çok çeşitli boyutlarda özel ve prova baskı almak isteyenlere ve promosyon materyalleri üretenlere   uygun maliyetle mükemmel çözümler sağlıyor

Teknoloji şirketi OKI’nin inovasyon yeteneğini kullanarak, grafik sanatları sektörüne özel olarak geliştirdiği,  kendi segmentinde bir ilk olan devrim niteliğindeki 5 renkli A3 yazıcı ES9541, CMYK+1 spot renkle baskı yapabiliyor ve  renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği ile ön plana çıkıyor. Profesyonel baskının birçok alanında yenilikçi çözümler sunan ES9541, prestijli “Good Design” ve “Viscom” ödüllerine sahip bulunuyor.

OKI_ES9541_PR-Gorsel_260614 (1)

Öncü OKI LED teknolojisi kullanılarak kurumların ve son kullanıcıların taleplerine uygun olarak geliştirilen ES9541 tasarımlarını müşterilerine en canlı şekilde göstermek isteyen reklam ajanslarına, kağıdın yanısıra transfer kağıdı aracılığıyla farklı medyalara baskı veya prova baskı yapan promosyon firmaları ve benzeri şirketlere çok zengin seçenekler sunuyor. Vinil ve şeffaf film üzerine pencere grafikleri, çeşitli medyalara satış noktası materyalleri, parlak ve renkli broşürler, kırtasiye ürünleri, kartvizitler, davetiyeler, menüler, el ilanları, renkli tişörtler … ve daha fazlasını en kolay şekilde, uygun maliyetle elde etmek isteyenler ve bu işlemleri ofis içine almak isteyen firmalarda, ES9541’in avantajlarından yararlanabilecek geniş grup içinde yer alıyor..

OKI tarafından geliştirilen  ES9541 ayrıca dakikada 50 sayfa baskı hızı ve yüksek baskı kapasitesi ile  bir ofisin günlük renkli – siyah beyaz baskı ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip bulunuyor. ES9541, geliştirilmiş medya esnekliği, baskı sırasında renk bütünlüğü korunarak elde edilen son çıktı kalitesi, kullanım kolaylığı, rekabetçi fiyat, daha uzun ürün ömür ve toplam sahip olma maliyetinin yarattığı avantajlar ile dikkat çekiyor.

Ulaşımda Umut Veren Akıllı Çözümler