OnePlus 12 Tanıtıma Günler Kala Ortaya Çıktı!

OnePlus 12

OnePlus 12 serisi üç farklı renk seçeneği ile ortaya çıktı. İşte günler sonra tanıtılacak olan yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

OnePlus 12 Tanıtıldı: İşte Öne Çıkan Özellikler ve Lansman Tarihi! OnePlus, uzun bir beklemeden sonra en yeni amiral gemisi On­ePlus 12’yi tanıttı. Telefon, estetik açıdan şık ve önceki modellerle benzer bir tasarıma sahip. Görünüşe göre, On­ePlus 12, üç farklı renk seçeneği sunacak: Beyaz, Yeşil ve Siyah. Ancak, telefonun tasarımında büyük değişiklikler olmadığı göz önüne alındığında, şirketin klasik tasarım dilini korumaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

OnePlus 12 Tanıtıma Günler Kala Ortaya Çıktı!

OnePlus 12’nin tasarımına dair sızan görseller, OnePlus 11’e oldukça benzerlik gösteriyor. Ancak, en dikkat çekici detaylardan biri, telefonun periskop lensine sahip bir telefoto kamerası taşıyan ilk OnePlus akıllı telefon olması. Bu, daha önceki modellerden bir devrim niteliğinde bir adım, özellikle de telefoto yeteneklerinin geliştirilmiş olması açısından. Telefonun açılış tarihi de belli oldu.

OnePlus 12

OnePlus 12’nin resmi tanıtımı, 5 Aralık’ta yerel saatle 14:30’da gerçekleşecek. Ancak, OnePlus’ın 4 Aralık’ta düzenleyeceği onuncu yıl dönümü açılış konuşmasında büyük duyuruların yapılmayacağı belirtildi. Bu, On­ePlus 12 ile ilgili tüm ayrıntıların 5 Aralık’taki etkinlikte açıklanacağı anlamına geliyor. Görüntülerde dikkat çeken bir başka detay ise dört dairenin oluşturduğu kare düzeni. Bu, OnePlus 11 ile benzerlik gösteriyor, ancak LED flaş, dairesel adanın dışına taşınmış gibi görünüyor. Dördüncü küçük daire ise muhtemelen RGB sensörleri veya 3D ToF sensörü için ayrılmış gibi görünüyor.

OnePl­us 12’nin Çin’de gerçekleşecek olan lansmanıyla birlikte, küresel tanıtımın Ocak ayında gerçekleşmesi bekleniyor. OnePlus hayranları, yeni amiral gemisinin özelliklerini ve performansını merakla bekliyor. 2023 yazından sonra genel bilgi ve güncellemeleri getirecek şekilde eğitildim. Ancak, benim kesin bilgi kesim tarihim Eylül 2021’dir ve bu tarihten sonraki olaylara dair doğrudan bilgiye sahip değilim. Önümüzdeki günlerde yeni seri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. OnePlus 12 serisi hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Otonom araçlarda güvenlik nasıl olmalı?