OnePlus Ace 2 Pro: Üstün Pil Performansı!

OnePlus Ace 2

OnePlus Ace 2 Pro modeli 150W hızlı şarj desteği ile geliyor. İşte yakında tanıtılacak olan yeni modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

OnePlus, Weibo sayfasında yaptığı bir duyuruyla yakın gelecekte piyasaya süreceği OnePlus Ace 2 Pro akıllı telefonunun bazı önemli özelliklerini resmi olarak doğruladı. Bu duyurunun odak noktası, dikkat çekici 150 W süper hızlı şarj desteği sunan sağlam 5000 mAh pil kapasitesiydi. OnePlus Ace 2 Pro’nun pil özellikleri, sektör lideri %99 şarj verimliliği sağlayan özel bir doğrudan şarj çözümü ile birleştirilerek gerçekleştirildi. Aynı zamanda cihaz, SUPERVOOC S kapsamlı güç yönetim çipini kullanarak daha uzun bir pil ömrü ve sürdürülebilir kullanım sunacak.

OnePlus Ace 2 Pro: Üstün Pil Performansı!

OnePlus Ace 2 Pro, sadece pil performansıyla değil, aynı zamanda hızlı şarj deneyimini de öne çıkarıyor. Cihaz, kullanıcılara hareket halindeyken verimli şarj imkanı sunan “150W GaN Şarj Cihazı” ile gelecek. GaN tasarımı sayesinde, 45 W PD (Power Delivery) desteği ile hızlı şarj olanağı sunan bu kompakt cihaz, çift Type-C arabirim tasarımı ile seyahatlerde kolaylık sağlayacak. ,

Bununla birlikte, OnePlus Ace 2 Pro, üçüncü taraf şarj cihazlarıyla uyumlu olan ve OnePlus cihazları için bir ilk olan UFCS füzyon hızlı şarj protokolünü de içeriyor. Bu protokol, standart 150 W şarj cihazı ile desteklendiğinde, hızlı ve verimli bir şarj deneyimi sunacak.

OnePlus Ace 2

OnePlus, Ac­e 2 Pro’nun hızlı şarj yetenekleri ile sadece %1 doluluğa 17 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabileceğini iddia ediyor. Cihazın 5000 mAh pil kapasitesi, uzun süreli oyun seanslarından günlük kullanıma kadar tutarlı bir performans sunmayı hedefliyor. Bununla birlikte, OnePlus Ace 2 Pro’nun diğer özellikleri hakkında hala bazı belirsizlikler bulunuyor. Ancak, cihazın 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç 1,5K OLED ekranı ve üçlü arka kamera kurulumu ile donatılması bekleniyor.

OneP­lus Ace 2 Pro’nun resmi lansmanı yaklaşırken, daha fazla ayrıntının açıklığa kavuşması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde OnePlus Ace­ 2 serisi hakkında yeni ayrıntılardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Pixel 8 Serisi Ortaya Çıktı: Markanın En Güçlüsü!