OnePlus Ace 2 Pro Piyasanın En Güçlü İşlemcisi İle Geliyor!

OnePlus Ace 2

OnePlus Ace 2 Pro modeli sızdırıldı. İşte piyasanın en güçlü işlemcisi ile gelecek amiral gemisi model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın Ace 2 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Şubat ayında tanıtılan Ace Pro modelinin halefi yolda. İşte yakında tanıtılacak güçlü model hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus Ace 2 Pro Piyasanın En Güçlü İşlemcisi İle Geliyor!

OnePlus, Şubat ayında Snapdragon 8+ Gen 1 Ace 2’yi ve ardından Mart ayında Dimensity 9000 destekli Ace 2V’yi duyurdu. Artık markanın Snapdragon 8 Gen 2 yongasını yönetecek bir Pro modeli üzerinde çalıştığını biliyoruz. Haber, OnePlus Ace 2 Pro’nun “yeni bir şey varmış gibi görünen” ve BOE tarafından test edilmiş 1.5K kavisli bir ekrana sahip olacağını da söyleyen güvenilir muhbir Digital Chat Station’dan geliyor.

OnePlus Ace 2 Pro

OnePlus Ace 2 OnePlus Ace 2 DCS, OnePlus Ace 2 Pro’nun diğer özelliklerini açıklamadı ancak akıllı telefonun kamerasını ve pilini Ace 2 ile paylaşacağına dair söylentiler var. Bu doğruysa, Ace 2 Pro’nun 5.000 mAh pili ve dört kamerası (50 MP birincil kamera, 8 MP ultra geniş kamera, 2 MP makro kamera ve 16 MP selfie kamerası) vardır. Ace 2 Pro ile ilgili ayrıntıları beklerken, burada OnePlus Ace 2 ve Ace 2V arasındaki ayrıntılı özellik karşılaştırmasına göz atabilirsiniz.

Tasarım olarak da delikli ekran tasarımı ve ince çerçeveleri ile dikkatleri üzerine çekmeye çalışan OnePlus Ace 2 Pro modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat OnePlus Türkiye’nin artık ürün yelpazesinin genişlediğini biliyoruz. Özellikle önümüzdeki yıllarda markanın da önemli çalışmaları mevcut. Bu yüzden söz konusu üst segment modelin Türkiye’ye gelebileceğini belirtelim. Yeni ayrıntılardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> General Mobile GM 23 İnceleme